شاخ به شاخ مرگبار سانتافه با پژوپارس /  در جاده کرج _ چالوس رخ داد

به گزارش رکنا،  معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان گفت: بر اثر برخورد رخ به رخ یک دستگاه خودرو سانتافه با پژو پارس در ابتدای جاده "کرج چالوس" یک نفر فوت و 2 نفر مصدوم شدند.

به گزارش رکنا ، سرهنگ "سید مجید فیض جعفری" با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر برخورد رخ به رخ 2 خودروی سانتافه و پژوپارس در کیلومتر 3 جاده "کرج -چالوس" بلافاصله ماموران انتظامی و پلیس راه برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

وی گفت: با بررسی ماموران حاضر در محل حادثه مشخص شد که راننده خودروی سانتافه به دلیل عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه از مسیرش خارج شده و وارد مسیر خودرو پژو پارس شده که این امر منجر به برخورد رخ به رخ آن با خودرو پژو شده است.

معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان البرز بیان کرد: متاسفانه در این حادثه راننده 65 ساله خودروی پژوپارس فوت و 2 نفر از سرنشینان آن به شدت مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.

سرهنگ "فیض جعفری" با بیان اینکه علت حادثه توسط کارشناسان پلیس راه بی احتیاطی و عدم توانایی راننده خودرو سانتافه در کنترل وسیله نقلیه اعلام شده، خاطرنشان کرد: رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و عمل به توصیه های پلیس ضامن سلامتی رانندگان است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟