جزئیات مرگ برادرزاده خسرو شکیبایی / او هم بازیگر بود + عکس

پوریا شکیبایی، پسر خسرو شکیبایی با انتشار عکس پسرعمویش در صفحه اینستاگرام، خبر از عزادار شدنش داد و نوشت: " بچه که بودم وقتی میومدی خونمون، هیچوقت نمی‌شد بذارم سر موعدی که می‌خواستی بری و همیشه رفتنت‌ رو چند روز به تعویق می ا‌نداختم. اما کامیارجان من دیگه بزرگ شدم و ازت نمی‌خوام جایی که نمی‌خوای بمونی، برو قربونت برم، برو رهاشو عزیزم، پدرجان میهمان دارید"

پوریا شکیبایی عزادار شد

پوریا شکیبایی عزادار شد

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، پوریا شکیبایی پسر زنده یاد خسرو شکیبایی و پروین کوشیار در نوزدهم مرداد ماه سال ۱۳۶۱ در تهران به دنیا آمده است. پوریاشکیبایی نوزدهم مرداد ماه سال ۱۳۶۱ در تهران به دنیا آمده است.

خاطره پوریا از پدر که هیچوقت فراموش نمی شود

او تعریف کرده که شب قبل از فوت خسرو شکیبایی کاری کرده که او تا آخر عمر از یادش نمی رود . پوریا می گوید بابا در سه چهار شب آخر قبل از مرگ نا و توان حرف زدن نداشت و حتی توان بلند شدن از جایش را نداشت با این حال شب قبل از مرگ پوریا را با اشاره صدا می زند که پیش او برود.

خسرو شکیبایی

همین که پویا کنار او می نشیند شکیبایی نیم خیز می شود و بدون هیچگونه توضیحی سه کشیده ی محکم به گوش پوریا می زند. پوریا بعد از این اتفاق عجیب مات و مبهوت به او نگاه می کند.

همسر او دیگر نزدیکان شکیبایی می گویند هرچه فکر کردیم تا علت کار او را بفهمیم به جایی نرسیدیم تا اینکه شبی پوریا گفت احتمالا پدر توان حرف زدن نداشته و خواسته با این کارش به او بفهماند که بعد از رفتن من مسئولیت خانواده بر عهده اوست ، فهمیدم که مرگ را هم زندگی باید کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟