باران 22 خانواده را در طالقان گرفتار کرد

رانش کوه 22 خانواده را در محور طالقان گرفتار کرد.
به گزارش رکنا، مدیرعامل جمعیت هلال احمر البرز از امدادرسانی به 22 خانواده در راه مانده به علت ریزش کوه در شهرستان طالقان خبر داد.

محمدباقر خلفی  اظهار کرد: پس از اعلام حادثه ریزش کوه به دلیل بارندگی شدید در چند نقطه از محور گراب وگته ده شهرستان طالقان که منجر به در راه ماندن ۲۲ خانواده در جاده شده بود، بلافاصله یک تیم امدادی به همراه مواد غذایی شامل کنسروجات و نان به محل حادثه اعزام شد.

وی بیان کرد: امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر شهرستان طالقان، پس از رسیدن به محل حادثه ضمن توزیع اقلام غذایی در بین در راه ماندگان اقدام به انجام اقدامات کمک‌های اولیه کرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز اظهار کرد: پس از چند ساعت تلاش بی‌وقفه دستگاه‌های خدمت‌رسان، همچون اداره راه و شهرسازی، راهداری و نیروهای امدادی، محور بالا طالقان پاک‌سازی شد و در راه ماندگان در کمال صحت و سلامتی به راه خود ادامه دادند.

وی متذکر شد: با توجه به فرارسیدن فصل سرما و بارش نعمات الهی و همچنین وجود ویروس منحوس کویید - ۱۹ از تمامی هم‌وطنان تقاضا داریم از سفرهای غیرضروری خودداری کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟