تصادف  زنجیره ای و مرگبار در جاده چالوس / کودک و مرد جوان در تصادف با دوچرخه جان باختند

به گزارش رکنا ، رئیس اوراژنس و مرکز فوریت‌های پزشکی استان البرز گفت: در پی وقوع تصادف زنجیره ای در جاده کرج-چالوس دو کشته و 6 زخمی به جای ماند، این حادثه راننده خودرو در دم جان باخت و یک کودک نیز که به بیمارستان منتقل شده بود جان خود را از دست داده است.

مهرداد بابایی، رئیس اورژانس و مرکز فوریت‌های پزشکی استان البرز در رابطه با تصادف زنجیره ای در جاده کرج-چالوس، گفت: این حادثه ساعت ۱۸:۰۷ چهارشنبه ۱۶ مهر ماه ۹۹ رخ داده است.

وی با بیان اینکه این حادثه در کیلومتر ۳ جاده چالوس به اورژانس البرز گزارش شده است، ادامه داد: بلافاصله ۳ دستگاه آمبولانس اورژانس البرز به محل حادثه اعزام شد.

رئیس اورژانس و مرکز فوریت‌های پزشکی استان البرز اظهار کرد: تصادف، بین سه دستگاه خودروی سانتافه، پژو پارس، پراید و یک دوچرخه رخ داده بود.

مصدومیت 4 خانم و 2 آقا در تصادف جاده کرج-چالوس

این مقام مسؤول با اشاره به اینکه پس از امداد رسانی و انتقال مصدومین حادثه آمار دقیق کشته‌ها و مصدومین مشخص شد، یادآور شد: حادثه ۶ مصدوم شامل ۴ نفر خانم و ۲ نفر آقا بر جای گذاشت.

به گفته بابایی ۵ نفر از مصدومین توسط آمبولانس‌های اورژانس البرز به بیمارستان شهید مدنی منتقل شدند.

وی در پایان تصریح کرد: متاسفانه حادثه مجموعا ۲ فوتی داشت که یک نفر آقا در صحنه در دم جان باخته بود و یک کودک نیز در بیمارستان امام علی جان باخت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟