لحظه سقوط دستگاه در شهربازی + فیلم
حجم ویدیو: 5.20M | مدت زمان ویدیو: 00:00:42

به گزارش رکنا، ۴ روز قبل در حادثه سقوط دستگاه "سقوط آزاد" یک شهربازی در مرسی مطروح، ده نفر از جمله شش کودک دچار شکستگی و جراحت شدند. مرسی مطروح یکی از شهر‌های شمالی و ساحلی کشور مصر است که با توجه به داشتن ساحل با دریای مدیترانه، به عنوان یک شهر گردشگری مطرح شده است. در این شهر امکانات گردشگری زیادی از جمله شهر بازی وجود دارد. حادثه مذکور در شهر بازی این شهر و در دستگاه "سقوط آزاد" صورت گرفته است. بر اساس اطلاعیه‌ای که بیمارستان این شهر اعلام کرده است، این حادثه باعث شکستگی و زخمی شدن ۱۰ نفر شده است. این اتفاق در "شهربازی Busette" و در اثر قطع ناگهانی برق این وسیله، به وقوع پیوست.

دادسرای عمومی ۳ دستور فوری برای بسته شدن دستگاه بازی ذکر شده، دستگیری مالک و مستاجر آن و تحقیق در مورد حادثه را صادر کرده است. بر اساس اخبار منتشر شده در وب سایت "مصر اوی"، اداره پلیس این شهر صاحب دستگاه و مستاجر را بازداشت و دادسرای عمومی، دادرسی اظهارات مجروحان و شاهدان عینی را آغاز کرده است.

این اتفاق در فضای مجازی سر وصدای زیادی ایجاد کرده که مهم‌ترین آن ویدئویی است که بین کاربران شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود. در این ویدئو مشخص است که دستگاه در ارتفاع ۱۰ متری از حالت عادی خود خارج شده و سقوط می‌کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟