دستگیری اعضای باند سارقان اتوبانی در عملیات پلیس زرندیه

به گزارش رکنا، جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی، از دستگیری اعضای یک باند سرقت که در اتوبان ساوه - تهران فعالیت می‌کردند، خبر داد و گفت: اعضای این باند به سرقت به عنف یک دستگاه تریلی و دو سرقت بار از خودروهای عبوری اعتراف کردند.

 سرهنگ یوسف سپهوند ظهر امروز در جمع خبرنگاران درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: چندی پیش فردی در تماس با مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰، گزارشی از سرقت به عنف خودروی تریلی خود را در اتوبان ساوه – تهران به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اعلام کرد.

وی افزود: در پی شکایت این فرد مبنی بر سرقت یک دستگاه تریلی FH در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان، دستگیری سارقین به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی بیان کرد: شاکی به مأموران اعلام کرد که راننده تریلی با بار گنداله آهن بودم که برای استراحت در کنار جاده متوقف شدم که موقع حرکت متوجه پنچر بودن یکی از لاستیک‌ها شدم؛ در همین حین یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ کنار من متوقف شد و دو نفر مرد قوی‌هیکل پیاده شدند و پس از بستن دست و پاهایم بنده را در بیابان رها کردند و بار تریلی را جدا کرده و تریلی را به سرقت بردند.

سپهوند در ادامه تصریح کرد: مأموران پلیس آگاهی پس از انجام تحقیقات گسترده و پیچیده موفق شدند یکی از سارقان را در یکی از استان‌های هم‌جوار شناسایی و با نیابت قضایی دستگیر کنند.

وی با اشاره به دستگیری دو نفر دیگر اعضای باند اضافه کرد: یک نفر مال‌خر نیز در این رابطه دستگیر و متهمین علاوه بر اعتراف به سرقت به عنف تریلی به 2 فقره سرقت محموله نیز اعتراف کردند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی با بیان اینکه قیمت تریلی FH سرقت شده ۱۸ میلیارد ریال برآورد شده بیان داشت: تریلی پس از انجام مراحل قانونی به مالباخته تحویل داده شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟