حادثه ای تلخ در خوزستان / 2 تریلی واژگون شدند + عکس

به گزارش رکنا، رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از واژگونی دو دستگاه تریلی در مسیر اکباتان و آزاد راه خلیج‌فارس و انجام عملیات امداد و نجات توسط آتش‌نشانان خبر داد.

ابراهیم قنبری اظهار کرد: اولین مورد واژگونی تریلی که مربوط به یک دستگاه خودرو تانکر بود، ساعت ۱۶ و ۴۳ دقیقه دیروز (۲۵ شهریورماه سال جاری) در مسیر بلوار اکباتان زیر پل فولاد به مرکز فرماندهی ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی اهواز اطلاع‌رسانی شد که با اعزام اکیپ امداد و نجات از ایستگاه ۷۶ و ۷۷ آتش‌نشانی اهواز همراه بود.

وی افزود: عملیات امداد و نجات این تانکر حامل مواد اسیدی پتروشیمی که بر اثر واژگونی هر دو سرنشینش مصدوم شده بودند، به بیمارستان منتقل شدند و در ساعت ۱۹ و ۱۶ دقیقه یعنی پس از دو ساعت و نیم تلاش آتش‌نشانان به پایان رسید.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در ادامه عنوان کرد: مورد بعدی واژگونی تریلر اسکانیا در کیلومتر ۱۵ آزاد راه خلیج‌فارس بود که در این حادثه راننده خودرو به علت واژگونی تریلر در اتاق خودرو گیر کرده بود و اکیپ امداد و نجات ایستگاه ۶۶ و همچنین خودرو نجات ایستگاه مرکزی، برای رسیدگی به این حادثه اعزام شدند.

قنبری با بیان اینکه اولین اکیپ اعزامی ساعت ۲۱ به محل حادثه رسید، افزود: تیم امداد و نجات ۱۲۵ در این حادثه پس از خارج کردن مصدوم از درون کابین خودرو و پس از چهار ساعت و نیم تلاش برای ایمن‌سازی محیط، ساعت یک و ۲۷ دقیقه بامداد چهارشنبه به ایستگاه خود بازگشتند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟