مرگ تلخ عذرا ابراهیمی پرستار فداکار در بیمارستان کرمانشاه + عکس

به گزارش رکنا ، عذرا ابراهیمی، کمک پرستار بخش کرونا بیمارستان طالقانی، بعد از تحمل یک هفته بیماری روز گذشته در آی.سی.یو بیمارستان آیت‌‌الله طالقاتی بر اثر کرونا در گذشت.

به گزارش رکنا، عذرا ابراهیمی، کمک پرستار بخش کرونا بیمارستان طالقانی، بعد از تحمل یک هفته بیماری عصر امروز روز گذشته در آی.سی.یو بیمارستان آیت‌‌الله طالقاتی بر اثر کرونا در گذشت.

پیام رحمانی، پرستار اورژانس بستری بیمارستان امام رضا (ع) نیز روز گذشته پس از مدتی مبارزه با بیماری کووید ۱۹ جان به جان آفرین تسلیم کرد.

رئیس دانشگاه در پیامی عروج کمک پرستار مدافع سلامت را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است،

انا لله و انا الیه راجعون

عروج مدافع سلامت و همکار گرامی بیمارستان آیت‌اله طالقانی شادروان عذرا ابراهیمی، شوک و درد بزرگ دیگری برای جامعه خدمتگزاران سلامت مردم بود.

از دست دادن دو همکار ایثارگر به فاصله کمتر از ۲۴ساعت، موجب آزردگی و تالم در میان رزمندگان خط مقدم جبهه مبارزه با کرونا گردید. آنان که سینه خود را در برابر هجوم وحشیانه ویروس سپر کرده و جان و توان خود را در این مصاف سخت به میدان آورده‌اند.

وقت آن است که با بیم شیوع گسترده ویروس در پاییز و احتمال موج نگران‌کننده بیماری و مرگ هم استانی‌های عزیز، مسؤولان و سیاستگذاران محترم، نظارت‌ها و مراقبت‌های خود را در سطوح مختلف جامعه گسترش داده و با خاطیان و تهدید کنندگان جان مردم با جدیت برخورد نمایند.

حال که وزارت بهداشت برای هر صنف، فعالیت و خدمتی، شیوه‌نامه‌های مخصوصی را طراحی و اعلام کرده است، جا دارد رعایت این دستورات در همه جا جدی گرفته شود و استان برای کمک به پیشگیری و نجات مردم سختگیرانه‌تر برنامه‌ریزی و عمل نماید.
در پایان برای آن مرحومه لطف و رحمت الهی و برای خانواده و همکاران نزدیک آن مرحوم صبر و اجر خواستارم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟