هزار و 200  بار مزاحمت یک نفر برای اورژانس تبریز

به گزارش رکنا،  فرزاد رحمانی، صبح سه شنبه در نشست خبری به مناسبت بیست و ششم شهریور ماه، روز ملی اورژانس، اظهار کرد: ماموریت‌های کاذب سبب تعطیل شدن چندین ساعته‌ی یک پایگاه شده و سلامت بیماران را در صورت نیاز به خدمات فوری اورژانس و احیای قلبی به خطر می‌اندازد.

وی، ۱۰ الی ۱۵ درصد تماس‌های روزانه‌ی اورژانس را مربوط به مزاحمت‌های تلفنی عنوان کرد و گفت: شماره‌های مزاحمان اورژانس توسط امور حقوقی، قوه قضاییه و امور ارتباطات زیرساخت، پیگیری و قطع می‌شود.

وی در ادامه از ابتلای قطعی ۶۷ پرسنل اورژانس آذربایجان شرقی به کرونا خبر داد و بیان کرد: هشت نفر از این تعداد بستری شده بودند. شهید عباس انصاری از پرسنل اورژانس سراب بود که حین انتقال بیمار از مهربان به شهرستان سراب به کرونا مبتلا شد و پس از هفته‌ها مبارزه با این بیماری به شهادت رسید.

به گزارش ایسنا، رحمانی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه همانند پایگاه‌های اورژانس سراسر کشور در اورژانس آذربایجان شرقی نیز با کمبود پرسنل مواجه هستیم، اظهار کرد: عمده مشکل ما نبود جای کافی برای احداث پایگاه‌های جدید در سطح کلانشهر تبریز است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟