آخرین وضعیت انصاریان که به کرونا مبتلا شده بود تشریح شد
حجم ویدیو: 1.25M | مدت زمان ویدیو: 00:00:10

به گزارش رکنا، پیرحسین کولیوند با اشاره به وضعیت حجت‌الاسلام و المسلمین حسین انصاریان که به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری است، گفت: استاد انصاریان شرایط خوبی دارد و اکنون در یکی از بخش های ویژه بیمارستان خاتم الانبیا بستری است.

وی افزود: از دیروز اجازه دادند از تخت جدا شود و به همراه فیزیوتراپ راه برود. در مجموع وضعیت خوبی دارد و با دعای مردم و کمکی که تیم درمانی انجام می دهد، شرایط بیماری وی رو به بهبود است.

صفحه حسین انصاریان در شبکه اجتماعی اینستاگرام با انتشار این خبر به نقل از کولیوند نوشته است: وی نسبت به دو روز پیش که به بیمارستان آمد، شرایط خیلی بهتری دارد و این روند درمان نشان می دهد روز به روز بهتر می شود و امیدواریم هر چه زودتر شاهد ترخیص ایشان باشیم.

روز گذشته شایعاتی درباره وضعیت بیماری این استاد اخلاق منتشر شد که پایگاه اطلاع رسانی حسین انصاریان اعلام کرد: با توجه به پیگیری‌های مکرر دوستداران اهل‌بیت نسبت وضعیت حال حضرت استاد انصاریان به اطلاع می‌رساند با عنایت الهی و دعای مومنین روند درمانی مناسب و حال عمومی استاد رو به بهبود است. چهار روز پیش بیماری این خطیب و نویسنده به دلیل ضعف و مشکل تنفسی، کرونا تشخیص داده شد و به همین دلیل به بیمارستان منتقل شد.

استاد انصاریان از خطیبان با سابقه تهران است و بیش از ۵۶ تالیف به ویژه ترجمه های قرآن، نهج البلاغه، صحیفه سجادیه و مفاتیح الجنان دارد.
کتاب های شرح دعای کمیل، نظام خانواده در اسلام، عرفان اسلامی در ۱۵ جلد، دیار عاشقان در شرح صحیفه سجادیه در ۱۵ جلد، مناجات عارفان، اخلاق خوبان و ولایت و رهبری از دیدگاه نهج البلاغه از جمله کتاب های این استاد اخلاق است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟