عکس 2 دختر و پسر که تنگستان بوشهر را سیاهپوش کردند + فیلم گفتگوی تلخ
حجم ویدیو: 27.34M | مدت زمان ویدیو: 00:03:23

به گزارش اختصاصی خبرنگار رکنا ،عصر شنبه نگهبان اسکله خورشهاب سخت سرگرم کار بود و فرزندانش در آرخین روزهای تابستان از فرصت برای آب بازی کنار ساحل استفاده می کردند.

پدر داشت پایه تیربرق کنار اسکله را رنگ می زد.بچه ها هم داشتند در ساحل دنبال هم می دویدند و به هم آب می پاشیدند و صدای خنده هایشان ساحل را پر کرده بود.

یکدفعه پدر به خودش آمد و متوجه شد صدایی از بچه هایش نمی آید.لب ساحل رفت.چندین بار با صدای بلند بچه ها را صدا زد.چهره نگران پدر بچه ها و سراسیمگی او،توجه حاضران در ساحل را جلب کرد.چند دقیقه همه دنبال علی اصغر و فاطمه زهرا می گشتند.تا بالاخره جسد آنها روی آب پیدا شد و صدای خنده آنها برای همیشه خاموش شد.

بچه ها در چاله شستشوی لنج افتادند

غلامرضا درویشی،دهیار بندر خورشهاب بخش دلوار شهرستان تنگستان در توضیح حادثه غرق شدگی فرزندان نگهبان اسکله به خبرنگار رکنا گفت:«بعدازظهر شنبه،نگهبان اسکله مشغول رنگ زدن پایه های تیر برق بود که متوجه شد فرزندانش هنگام بازی در ساحل دریا،وارد آب شده و غرق شده اند.وقتی فرزندان آقای بنجویی وارد آب دریا شده بودند یکدفعه در چاله های موجود در کف دریا سر خورده بودند که برای شستشوی لنج ایجاد شده اند.این چاله ها عمق زیادی ندارد اما احتمالا دو کودک خرد سال وقتی زیر پایشان خالی شده بوده،دیگر نتوانستند تعادل خود را در آب حفظ کنند و غرق شدند.»

فاطمه زهرا ده ساله و علی اصغر 5 ساله بود.پدر آنها مبتلا به تومور مغزی و تحت درمان است.او صاحب همین دو فرزند بود و حالا به خاطر از دست فرزندان خود حال روحی خیلی بدی دارد.

شستشوی لنج در اسکله ها مکانیزه نیست

درویشی در ادامه توضیحات خود گفت:«شستشوی لنج در اکثر بنادر جنوب کشور به صورت سنتی انجام می شود و وجود چاله ها کف دریا خطرآفرین است و ممکن است باز هم شاهد این دست اتفاقات باشیم.»برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟