بی ام و و پورشه خیابان های تهران را بهم ریختند / حادثه خونین در همت

به گزارش رکنا، رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران از واژگونی یک دستگاه خودروی سواری " بی ام و " پس از کورس گذاشتن با پورشه خبر داد و گفت: این حادثه رانندگی 2 مصدوم در پی داشت.

به گزارش رکنا ، سرهنگ "احسان مومنی" ضمن بیان این خبر گفت: بنا بر گزارش مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر واژگونی یکدستگاه سواری بی ام و در مسیر شرق به غرب همت نرسیده به یادگار بلافاصله تیم کارشناسی به همراه عوامل امدادی در محل حادثه حاضر شدند.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بیان داشت: راننده و سرنشین خودرو " بی وی ام " به شدت آسیب دیده و با حضور عوامل آتش نشانی و بریدن سقف و ستون این خودرو از آن خارج شدند و به علت شدت جراحات وارده سریعا به نزدیکترین مرکز درمانی انتقال یافتند.

وی گفت : پس از بررسی های بعمل آمده مشخص شد این حادثه به علت سرعت زیاد سواری بی ام و و کورس گذاشتن با سواری پورشه بوده که پس از یک انجام حرکات نمایشی در اتوبان همت این خودرو واژگون شده و پس از چند بار غلطیدن به دور خود به شدت با گاردریل های کناری برخورد می کند و متوقف می شود .

واژگونی خودروی سواری" بی ام و "با 2 مصدوم در تهران

این مقام پلیسی افزود : قبل از وقوع حادثه تیم گشتی منطقه 25 پلیس بزرگراه راهور فاتب که تخلف این دو خودرو را مشاهده کرده بودند با بلندگو چندین بار خطر ناشی از این اقدام را به این دو خودور اعلام کرده بود ولی با توجه به تاریکی شب و خلوتی معبر، رانندگان آنها هیچ توجهی به تذکرات و فرامین پلیس نداده و از یکدیگر سبقت گرفته اند که پس از چند لحظه این حادثه تلخ به وقوع می پیوندد .برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟