دستگیری سوداگر مرگ در استهبان

به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی استان از کشف یک تن و 109 کیلو مواد مخدر شامل: 667 کیلو حشیش و 442 کیلو تریاک طی یک عملیات منسجم و دستگیری یک سوداگر مرگ توسط ماموران انتظامی شهرستان "استهبان" خبر داد.

سردار "رهام‌بخش حبیبی" ، اظهار داشت: مأموران انتظامی شهرستان "استهبان" با انجام کارهای فنی و اطلاعاتی، یک شبکه تهیه و توزیع مواد مخدر را شناسایی و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی ادامه داد: مأموران با کنترل محسوس و نامحسوس خودروهای عبوری در محور "ایج-شیراز" یک دستگاه وانت مزدای دوکابین حامل مواد مخدر را شناسایی و دستور ایست دادند.

کشف بیش از یک تن مواد مخدر در استهبان

سردار "حبیبی" با بیان اینکه راننده بدون توجه به دستور مأموران اقدام به فرار کرد، افزود: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز، خودرو مورد نظر توقیف و یک سوداگر مرگ دستگیر شد.

وی با اشاره به اینکه در بازرسی از این خودرو ، یک تن و 109 کیلو مواد مخدر شامل: 667 کیلو حشیش و 442 کیلو تریاک کشف شد، تصریح کرد: متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی استان فارس خاطرنشان کرد: همواره برخورد با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر به عنوان یکی از اولویت های پلیس در دستور کار قرار دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟