جزییات بازداشت های تازه در پرونده فساد در ورزش

به گزارش رکنا، در ادامه رسیدگی به تخلف های اقتصادی در حوزه ورزش، از ابتدای هفته چند مدیر و کارمند مجموعه های ورزش و جوانان شهرهای توابع استان تهران بازداشت شده اند.

به گزارش طرفداری، نهادهای نظارتی بدون سر و صدا در مسیر این پرونده که قطعا به برخورد قضایی با تمامی افراد مرتبط با فساد در ورزش، منجر خواهد شد، افراد زیادی را احضار و مورد بازجویی قرار داده اند و بازداشت این مدیر و عوامل زیر مجموعه اش هم در راستای همین پرونده انجام شده است.

یک منبع آگاه با تایید این خبر به طرفداری گفت:

پرونده فساد در ورزش که هدف از به جریان انداختن آن پاکسازی ورزش از آلودگی های مالی، حیف و میل منابع مالی و سواستفاده های شخصی است، با همکاری قوه قضاییه، وارد مرحله قضایی شده و به همین دلیل احضارها و بازداشت ها ادامه خواهد داشت.

دستگیری متخلفان پرونده فساد در ورزش

طرفداری از ذکر نام افراد بازداشت شده مطابق قانون معذور است چرا که این پرونده در دست بررسی است و خبرهای رسمی باید از طریق مراجع قضایی یا نهادهای نظارتی منتشر شود.

پرونده فساد در ورزش در پی اعلام نیاز برای برخورد با فساد گسترده در ورزش کشور به جریان افتاد که ابتدا طرفداری خبر دستگیری یکی از مدیران باشگاه پرسپولیس را منتشر کرد. این پرونده که سازمان بازرسی و اطلاعات استان تهران مشغول رسیدگی به آن هستند، طی روزهای آینده به مراحل حساس تری می رسد.

بحث تخلفات مالی در ورزش همچنان از سوی نهادهای نظارتی در حال بررسی است و طی روزهای آینده اخبار دقیق تری منتشر خواهد شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

منبع : طرفداری

آیا این خبر مفید بود؟