عکس و فیلم از خارج کردن جنازه سها رضانژاد از دره مرگ کردکوی + جزئیات کشف محل سقوط سها رضانژاد
حجم ویدیو: 14.39M | مدت زمان ویدیو: 00:01:57

جنازه سها رضانژاد با تلاش دو برادر قرقبان منابع طبیعی گلستان در ارتفاع 300 متری پرتگاه دره کردکوی پیدا شد.

به گزارش گروه حوادث رکنا، میثم تیموری قرقبان منابع طبیعی از نحوه کشف پیکر سها رضانژاد گفت: تمام مناطقی که جست و جو شده بود را با برادرم بررسی کردیم و به این نتیجه رسیدیم که فقط 2 نقطه صعب العبور مانده که احتمال می رود جنازه سها رضانژاد در آن نقاط باشد نقطه اول را گشتیم و جسدی پیدا نشد اما نقطه دوم منطقه ای به نام آبشار توسکایی است که از قسمت ماشین رو 4 ساعت زمان می برد تا به آن نقطه رسید و تمام این منطقه صخره و کوه است به نقطه به نام زیرپله رسیدیم که از بالا 300 متر ارتفاع دارد و در 150 متری زیرپله که منطقه صعب العبوری است جنازه زنی را یافتیم که شواهد نشان می داد متعلق به سها رضانژاد است.

وی افزود: هنگام رو به رو شدن با جسد زنی را مشاهده کردیم که موی بلند داشت و پیراهن زنانه ای به تن کرده بود.

 

کشف جسد سها

 

کشف جسد سها

کشف جسد سها

کشف جسد سها 1300

یکی از مقامات انتظامی استان گلستان گفت: جنازه سها رضانژاد 300 متر به پایین پرت شده و در ارتفاعات پایین دست محل کمپ گروه کوهنوردی بوده است.

به گزارش رکنا، وی افزود: گروه‌های کوهنوردی و گردشگری در منطقه پس از استشمام بوی تعفن جسد به سمت منشا بو پیش رفته و در نهایت با جسد یک زن روبرو شده و به هلال احمر و پلیس گزارش دادند.جسد از چند نقطه در سر و گردن دچار شکستگی و ضربه ناشی از برخورد با جسم سخت شده که نشان‌ دهنده پرت شدن جسد از ارتفاع است.

لباس هایی که بر تن جسد کشف شده در کردکوی است با لباس های سها رضانژاد مطابقت دارد.

نیروهای امدادی، کوهنوردان کردکوی و قرقبانان منابع طبیعی در عملیات کشف جسد این زن جوان شرکت داشتند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟