تایید خودکشی همزمان فقط 2 دختر نوجوان بابلی / دادستان 4 مورد را تکذیب کرد + فیلم دردناک
حجم ویدیو: 3.13M | مدت زمان ویدیو: 00:00:25

به گزارش رکنا،  حجت الاسلام ملاکریمی در این خصوص گفت:چند روز اخیر خبری مبنی بر خودکشی همزمان ۴ دختر نوجوان بابلی در فضای مجازی دست به دست گردید که گفته شده ۲ نفر از آنها فوت و ۲ نفر دیگر در کما به سر می‌برند که این خبر کاملا تکذیب می‌شود.

خودکشی توسط دو دختر ۱۴ و ۱۵ ساله از طریق استعمال قرص برنج صورت گرفت.

خودکشی 2 دختر با قرص برنج در بابل

دادستان بابل گفت: پس از اطلاع دادن به اورژانس ۱۱۵، و انتقال آن به بیمارستان شهید بهشتی، تلاش جهت احیا بی نتیجه ماند. بعد از اطلاع، بنده شخصاً به بیمارستان شهید بهشتی مراجعه کردم. با رئیس و مدیر بیمارستان تشکیل جلسه دادم و پیگیر موضوع شدم.

photo_2020-08-07_09-49-10

وی اظهار داشت: متاسفانه در برخی از کانال‌های شخصی که هیچ مجوزی هم بابت فعالیت در فضای رسانه ندارند، با نشر اخبار کذب مبنی بر خودکشی ۴ دختر، باعث تشویش اذهان عمومی شدند.

خانواده این دو دختر با مراجعه به دادستانی شهرستان، اذعان داشتند که خودکشی به خاطر مسائل شخصی بوده است و این دو دختر از قبل بابت خودکشی به خانواده گفته بودند و از طریق  استعمال قرص برنج این خودکشی صورت گرفت.

کسانی که شایعات و اخبار دروغ را در فضای مجازی منتشر می‌کنند، شریک جرم محسوب شده و برابر قانون با آن‌ها برخورد خواهد شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟