فیلم باور نکردنی / مهارت بالای راننده با دیدن مرد غلتان در وسط اتوبان! / استرالیا
حجم ویدیو: 1.65M | مدت زمان ویدیو: 00:00:13

به گزارش رکنا ، بدون شک، رانندگی یک مهارت به شمار می‌رود. یک راننده حرفه ای علاوه بر دقت در رانندگی، باید مهارت کافی در کنترل خود نیز داشته باشد تا در صورت وقوع حوادث ناگهانی قادر به جلوگیری از فاجعه شود. اتفاقی که به تازگی در یکی از اتوبان‌های استرالیا رخ داد دقت و مهارت عالی یک راننده اهل این کشور را به تصویر می‌کشد.

انحراف خودرو با دیدن مرد غلتان در استرالیا

در این حادثه که در اتوبان M7 غرب سیدنی رخ داد این راننده با دیدن مردی که در حال غلت خوردن در اتوبان بود بلافاصله خودروی خود را منحرف کرد. در ویدئویی که توسط دوربین داش کم خودرو تهیه شده مشاهده می‌شود در حالی که این راننده در حال رانندگی در اتوبان است ناگهان یک مرد که پیراهن سفید بر تن دارد از مقابل یک خودرو به وسط اتوبان غلت می‌خورد. این راننده با وجود آنکه فاصله زیادی با این مرد نداشت با مهارتی بالا خودرو را به سمت راست منحرف و از وقوع حادثه جلوگیری کرد. در لحظه وقوع این حادثه این راننده با سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت در حال رانندگی بود. مردی که به وسط اتوبان غلتیده بود احتمالا راننده خودروی شاسی بلندی است که در لاین اضطراری متوقف شده بود.

واکنش مثبت کاربران برای مهارت راننده در استرالیا

انتشار این ویدئو در شبکه‌های اجتماعی با واکنش کاربران همراه بود و بسیاری دقت در رانندگی و واکنش سریع این راننده را مورد ستایش قرار دادند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «واکنشی عالی، دقت و مهارت این راننده حین رانندگی فوق العاده بود.» کاربر دیگری نوشت: «تصور کنید این راننده سرگرم صحبت یا چک کردن موبایل خود بود. آیا می‌توانست چنین واکنش سریعی از خود نشان دهد. فراموش نکنیم که هنگام رانندگی ما نه تنها مسئول جان خود، بلکه مسئول جان دیگران و عزیزان آن‌ها نیز هستیم.»برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟