آتش سوزی مهیب در شهرک صنعتی جاجرود + عکس و فیلم
حجم ویدیو: 5.50M | مدت زمان ویدیو: 00:00:45

به گزارش رکنا، جلال ملکی سخنگوی آتشنشانی در خصوص حادثه آتش سوزی گسترده در یک شهرک صنعتی در جاجرود گفت:  محله کمرخیابان سنعت غربی آتش سوزی گسترده ای رخ داد که خارج از حوزه استحفاظی شهرداری و آتش نشانی تهران بود.

این حادثه گسترده در ساعت ۶:۵۲ صبح امروز رخ داد.

سید جلال ملکی با اعلام خبر آتش‌سوزی گسترده در یک شهرک صنعتی در جاجرود، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: ساعت 6:52 صبح امروز در پی تماس همکاران آتش‌نشانی جاجرود و پردیس، آتش‌سوزی گسترده در یک شهرک صنعتی واقع در جاجرود، محله کمرد، خیابان صنعت غربی به سامانه 125 آتش‌نشانی تهران اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی به همراه تانکرهای آب و خودروهای حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران با بیان اینکه محل حادثه خارج از حوزه استحفاظی آتش‌نشانی تهران بود، ادامه داد: محل حادثه یک شهرک صنعتی با تعداد زیادی سوله‌ با کاربری مختلف بود و همکاران آتش‌نشانی پردیس، رودهن، بومهن و شهرکهای اطراف در محل حادثه حضور داشتند.

وی خاطرنشان کرد: تقریبا سه سوله (بیش از دو هزار و 500 متر) در مجاورت یکدیگر در این شهرک دچار آتش‌سوزی شده و کاملاً شعله‌ور بود، کاربری این سوله‌ها هم محل نگهداری چرم و چسب و هم مربوط تولید ورقهای چوبی (M.D.F) بود.

ملکی با بیان اینکه سقف سوله‌ها شیروانی بود و آتش از زیر سقف ها به بیرون متصاعد می‌شد، عنوان کرد: یک ساختمان دو طبقه در مجاورت این سوله‌ها نیز دچار آتش‌‌سوزی شده بود.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران با بیان اینکه نیروها عملیات خود را آغاز کرده و از چند طرف مشغول عملیات شدند، گفت: آتش به داخل و عمق سوله‌ها سرایت کرده و بخشی از سقف ها نیز دلیل شدت حرارت تخریب شده بود.

وی با بیان اینکه تا به این لحظه عملیات به خوبی پیش رفته، متذکر شد: همچنین بخش زیادی از شعله‌زنی اولیه انجام شده و نیروها مشغول اطفای کامل هستند و خوشبختانه تا به این لحظه این حادثه مصدوم و تلفات جانی نداشته است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

 آتش سوزی  گسترده در یک شهرک صنعتی در جاجرود

 آتش سوزی  گسترده در یک شهرک صنعتی در جاجرود

 آتش سوزی  گسترده در یک شهرک صنعتی در جاجرود

 آتش سوزی  گسترده در یک شهرک صنعتی در جاجرود

آیا این خبر مفید بود؟