دزد فراری در دربند گروگان گرفت / او چاقو زیر گلوی گروگان گذاشت

گروگانگیری در نانوایی دربند تهران اتفاق افتاد.

به گزارش رکنا، مدتی قبل مأموران گشت کلانتری دربند در حال گشت زنی در حوزه استحفاظی خود بودند که دو تن از شهروندان با مراجعه به آنان اعلام کردند که مردی را درحال بازکردن در یک دستگاه خودرو پژو206 به روشی غیرعادی مشاهده کرده‌ و پس از نزدیک شدن به او این فرد پا به فرار گذاشته است.

به دنبال این اطلاعات، مأموران وارد عمل شده و مشاهده کردند که سارق به طرف بالای خیابان متواری شده است. در همین راستا نیز جستجوی خود را آغاز کرده و متوجه شدند که در صدمتری همان محدوده یک واحد نانوایی قرار دارد که کرکره‌اش به حالت نیمه باز درآمده است. مأموران با نزدیک شدن به نانوایی متوجه صدای درگیری و داد و فریاد از داخل آن شدند که در همین راستا وارد نانوایی شده و مشاهده کردند که سارق فراری در حالی که یک چاقوی بزرگ در دست دارد، در حال تهدید کردن نانوا و شاگردش است تا از این طریق بتواند در آن محل پناه گرفته و از دست پلیس فرار کند.

پشت پرده گروگانگیری در تهران / کشف 4 فقره سرقت

در ادامه مأموران با دیدن این صحنه اقدامات اولیه را برای آرام کردن سارق انجام دادند تا از وارد شدن هرگونه آسیب به نانوا و شاگردش جلوگیری کنند. در همین حین متهم نیز تهدید می‌کرد که اگر او را دستگیر کنند به دو گروگانش آسیب می‌رساند. این وضعیت دقایقی به طول انجامید تا اینکه سارق پا به فرار گذاشت و سرانجام در تعقیب و گریز با مأموران دستگیر و پس از درگیری با آنان به مقر انتظامی منتقل شد.

درجریان این درگیری سارق و یکی ازمأموران دچار مصدومیت شدند که خوشبختانه جراحات سطحی بوده و تحت درمان قرار گرفتند. با انتقال متهم به مقر انتظامی کوله پشتی همراه او نیز مورد بازرسی قرار گرفت که در جریان آن انواع اموال سرقتی شامل دو دستگاه تلفن همراه سرقتی، چهارپنل ضبط ، یک جفت باند داخل میز و ... کشف و ضبط شد.

مرکز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری تهران بزرگ با تایید این خبر اعلام کرد که برای متهم که به دستکم چهار فقره سرقت اعتراف کرده بود، پرونده ای تشکیل شده و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟