استعمال سیگار موجب حریق خودرو در پمپ بنزین بهارستان اصفهان شد

به گزارش رکنا، منصور شیشه‌فروش افزود: راننده یک دستگاه خودروی پژو آردی پس از پرکردن یک ظرف چهار لیتری بنزین و قراردادن آن در خودرو اقدام به روشن کردن سیگار می کند که این حادثه روی می دهد.

وی ادامه داد: خوشبختانه به دلیل خروج سریع راننده از خودرو این حادثه تلفات جانی نداشت و تنها خودرو دچار سوختگی شد که حریق با حضور نیروهای آتش نشانی مهار شد.

وی به رانندگان توصیه کرد که در هنگام سوخت گیری در پمپ بنزین از روشن کردن سیگار و یا استفاده از تلفن همراه خودداری کنند.

حریق مراتع فریدن و سمیرم مهار شد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان همچنین از مهار حریق پنج هزار مترمربع از مراتع نماگرد فریدن و ۱۵ هکتار از مراتع خفر سمیرم از ساعت ۱۴ تا ۱۸ امروز خبر داد.

وی ادامه داد: این آتش سوزی ها که با علت بی‌احتیاطی و خطای انسانی روی داده با کمک و همکاری عوامل محیط زیست هر ۲ منطقه مهار شد.

شیشه‌فروش یادآور شد: از ابتدای سالجاری تاکنون ۵۳ مورد حریق در سطح ۱۳۴ هکتار از مراتع استان روی داده است.

یک کودک در استخر باغی در نجف آباد غرق شد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از غرق شدن یک کودک ۶ ساله در استخر باغی شخصی در منطقه جوزدان نجف آباد خبر داد.

وی زمان این حادثه را عصر امروز عنوان کرد و افزود: با وجود هشدارهای مکرر مبنی بر نرده‌کشی اطراف استخرهای کشاورزی و نصب تابلو متاسفانه شاهد چنین حوادثی هستیم.

شیشه‌فروش با اشاره به افزایش دمای مرداد امسال نسبت به سال گذشته و تمایل برخی افراد به آب‌تنی در منابع آبی گفت: شنا و آب تنی در منابع آبی یعنی رودخانه‌ها، سدهای مخزنی و استخرهای ذخیره آب و کشاورزی مطلقا ممنوع است.

وی افزود: از ابتدای سالجاری تاکنون در مجموع ۶۷ نفر شامل ۱۵ نفر در استخرهای ذخیره آب کشاورزی و شخصی، ۱۴ نفر در رودخانه‌ها و کانال‌های آب و هشت نفر در دریاچه سدهای مخزنی حنای سمیرم، سد خمیران تیران و کرون و زاینده‌رود غرق شدند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟