راز اجساد رها شده در شهر آبادان چیست ؟ / آنها ناشناس هستند

با توجه به ورود موج گرمای بی سابقه در شهرهای جنوبی و به تبع آن شهرستان آبادان متأسفانه در ماه های گذشته شاهد مرگ چندین معتاد متجاهر و کارتن خواب در شهرستان آبادان بوده ایم که در وضعیت کرونا مرگ کارتن خواب ها نیز باعث نگرانی شدید شهروندان شده است.

به گزارش ر کنا ، درهمین رابطه یک منبع آگاه به خبرنگار رکنا گفت باتوجه به اینکه در برخی از ساعات روز گرمای آبادان بیش از50درجه سانتیگراد می باشد و کارتن خواب ها نیز مکان یا سرپناهی ندارند این امر باعث مرگ آنها در روزهای گرم تابستان شده است.

در هفته  گذشته نیز پیدا شدن چند جسد و مرگ مشکوک در نقاط مختلف شهر به پلیس آبادان مخابره شد. که مأمورین پس ازحضور متوجه آن شدند که اجساد متعلق به افراد بی خانمان و کارتن خواب است که اکثر آنها مجهول الهویه هستند.

آنها به دلیل نامعلومی فوت کرده ا ند احتمال می رود با توجه به گرمای شدید هوا این کارتن خواب ها سرنوشتی مشابه با کارتن خواب های دیگر که در گرمای شدید هوا فوت کردند داشته باشند یا اینکه این افراد به دلیل بیماری کرونا یا مصرف بیش از حد مواد مخدر یا هر مورد دیگری به کام مرگ فرورفته اند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 علی رنجکش

 

آیا این خبر مفید بود؟