شگرد جالب اردک برای فرار از دست ببر گرسنه! + فیلم
حجم ویدیو: 1.74M | مدت زمان ویدیو: 00:00:23

به گزارش رکنا، دنیای حیوانات، یکی از جالب‌ترین و در عین حال شگفت انگیزترین دنیای پیرامون ما انسان‌ها به شمار می‌رود. هر یک از جانوران نیز مانند انسان در هنگام مواجهه با خطر به روشی خاص از خود محافظت می‌کند، مثلا مار‌ها با پرتاب زهر یا برخی از جانوران به کمک استتار جان خود را از خطر سایر حیوانات حفظ می‌کند.

اما ویدئویی که به تازگی در فضای مجازی منتشر و تبدیل به ویدئویی داغ تبدیل شده است شگرد جالب یک اردک برای فرار از خورده شدن توسط ببر را به تصویر می‌کشد.

شگرد جالب یک اردک برای فرار از دست شکارچی

این اردک پس از آنکه متوجه می‌شود یک ببر گرسنه برای خوردن او وارد رودخانه شده است با شیرجه شدن به زیر آب از مقابل شکارچی خود محو می‌شود. ویدئویی که توسط یکی از شاهدان عینی و با تلفن همراه تهیه شده حرکت سریع و زیرکانه این اردک باهوش را نشان می‌دهد. در این ویدئو در حالی که ببر آرام آرام خود را به اردک نزدیک کرده و آماده شکار آن می‌شود اردک ناگهان به زیر آب رفته و از مقابل ببر ناپدید می‌شود.

ناپدید شدن اردک زیرک برای فرار از دست ببر گرسنه

این ویدئوی جالب با انتشار در یک اکانت حیات وحش در اینستاگرام که حدود ۷۵۰ هزار فالوور دارد توجه بینندگان زیادی را به خود جلب کرده است. این ویدئو که تاکنون نزدیک به ۳ میلیون بیننده داشته با واکنش کاربران نیز همراه بوده است. بسیاری از کاربران کامنت‌هایی با عناوین «اردک باهوش» و «ببر کودن» را در زیر این ویدئو درج کردند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟