راز عجیب مرگ دروغین پزشک معروف همدانی

به گزارش رکنا ، سرهنگ "سرخوش نهاد " رئیس پلیس فتا استان همدان اظهار کرد: اخیراً یکی از پزشکان سرشناس ملایر با ارائه مرجوعه قضائی به پلیس فتا مراجعه کرده و مدعی شد که فردی ناشناس با استفاده از شبکه اجتماعی اینستاگرام ضمن انتشار اعلامیه ترحیم برای وی ، باعث ایجاد مزاحمت برای او شده است.

شناسایی در اینستاگرام

سرهنگ سرخوش نهاد افزود: موضوع در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت و پس از انجام بررسی‌های تخصصی با تلاش کارشناسان پلیس فتا شهرستان ملایر اقدامات فنی و پلیسی، عامل انتشار آگهی ترحیم در شبکه اجتماعی اینستاگرام مورد شناسایی قرار گرفت و با هماهنگی مقام قضائی دستگیر شد.

این مقام انتظامی از اقرار متهم به جرم خود خبر داد و گفت : هرگونه مزاحمت سایبری که به‌ قصد اذیت و آزار یا انتقام‌جویی و حتی تفریح باشد مجاز نیست و مرتکبین این امر در صورت داشتن شاکی در محاکم قضائی محاکمه خواهد شد.

رئیس پلیس فتا استان همدان از شهروندان خواست : در صورت مواجهه شدن با مشکلی در فضای مجازی آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس WWW.Cyberpolice.ir بخش مرکز فوریت‌های سایبری، لینک ثبت گزارش‌های مردمی در میان بگذارند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟