بازداشت یک زن خانه دار که جنجالی بود / در ایلام صورت گرفت

به گزارش رکنا ، سرهنگ علی جمالی رئیس پلیس فتا ایلام گفت: پس از مراجعه یکی از شهروندان به پلیس فتا استان ایلام و طرح شکایت با موضوع کلاهبرداری از وی در فضای مجازی ، پرونده‌ای بدین منظور تشکیل شد و موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس قرار گرفت.

او افزود: با بررسی‌ها و تحقیقات مقدماتی از شاکی مشخص شد که وی از طریق فضای مجازی با انتشار دهنده یک آگهی که ادعای حل مشکلاتی مانند بیکاری ، ازدواج ، طلاق ، افزایش مهر، محبت و دیگر مشکلات را داشته ، ارتباط برقرار کرده است.

زن خانه دار فالگیر دستگیر شد

جمالی ادامه داد: با انجام اقدامات فنی و تخصصی پلیسی متهم که یک زن ۳۰ ساله خانه دار بود مورد شناسایی قرار گرفت و با هماهنگی مراجع قضایی دستگیر شد.

او بیان داشت: متهم در مواجهه با مستندات موجود ضمن اعتراف به جرم ارتکابی ، انگیزه خود را بیکاری و کسب منافع مالی عنوان کرد که در نهایت پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی داده شد.

رئیس پلیس فتا ایلام اظهار کرد: شهروندان می‌توانند با تقویت باور‌های دینی و افزایش دانش و آگاهی ، راه سودجویی را بر این کلاهبرداران ببندند و به چنین تبلیغاتی اعتماد نکنند تا در دام کلاهبرداران گرفتار نشوند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟