تصادف های خونین در محور یاسوج _ شیراز

به گزارش رکنا ، محسن جلیل مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: روز چهارشنبه هشتم مرداد حوالی ساعت ۱۸عصر، طی تماس با اورژانس ۱۱۵، مبنی بر برخورد دو دستگاه خودروی پژوی ۴۰۵ در محور یاسوج به شیراز ، بلافاصله نزدیکترین پایگاه اورژانس ۱۱۵ به محل حادثه اعزام شد.

او با بیان اینکه این سانحه رانندگی ۷ مصدوم برجای گذاشت، افزود: سه نفر از مصدومین در محل حادثه به صورت سرپایی درمان و چهار نفر از مصدومین پس از انجام مراقبت‌های درمانی اولیه با پایگاه اورژانس "تنگ سرخ" به مرکز درمانی انتقال داده شدند که حال عمومی هر چهار مصدوم مساعد گزارش شده است.

تصادف 405 با پژو پارس در محور "یاسوج به شیراز"

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان نیز گفت: همچنین چهارشنبه شب ساعت۲۳ و ۱۲ دقیقه طی تماس با اورژانس ۱۱۵، مبنی بر برخورد دو دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ و خودرو پژو پارس در منطقه کنجگان در محور "یاسوج به شیراز" بلافاصله پایگاه اورژانس ۱۱۵ تنگ سرخ و دشتروم به محل حادثه اعزام شدند.

او با بیان اینکه این سانحه ۲ کشته و ۲ مصدوم در پی داشت، افزود: هر دو نفر به علت شدت جراحات در دم جان باختند و دو نفر از مصدومین پس از انجام مراقبت‌های درمانی اولیه با آمبولانس پایگاه اورژانس دشتروم به مرکز درمانی انتقال داده شدند.

به نقل از روابط عمومی اورژانس کهگیلویه و بویراحمد، جلیل بیان کرد: حال عمومی هر دو مصدوم مساعد گزارش شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟