فرار از زندان به سبک فیلم های هندی! + فیلم
حجم ویدیو: 9.10M | مدت زمان ویدیو: 00:01:15

به گزارش رکنا،فرار سه زندانی با تهدید زندانبان از یکی از زندان‌های هند خبرساز شد. این سه زندانی که سه مرد جوان بودند روز شنبه از زندانی در منطقه «جاگوان» فرار کردند. بنا به گزارش رسانه‌های محلی هند آن‌ها با کمک یک اسلحه و تهدید زندانبان موفق به فرار از زندان شدند.

یکی از همدستان این سه زندانی در بیرون از زندان با موتور سیکلت منتظر اجرای نقشه آن‌ها در داخل زندان بود. آن‌ها پس از تهدید زندانبان و فرار موفق از داخل سلول در بیرون از زندان سوار بر این موتور سیکلت شده و متواری شدند. ویدئویی که توسط دوربین‌های مداربسته خیابان ضبط شده است، این سه زندانی را به همراه موتورسوار در حالی که سوار بر موتور سیکلت و در حال فرار هستند نشان می‌دهد.

مسئولان زندان، تیمی از افراد خبره را برای شناسایی محل اختفای این زندانیان و دستگیری آن‌ها تدارک دیده اند. اسامی زندانیان فراری به ترتیب «ساگار پاتیل»، «گائوراو پاتیل» هر دو اهل منطقه آمالنِر و «سوشیل آشوک ماگار» اهل منطقه جامنِر تالوکا اعلام شده است. هنوز سرنخی از محل اختفای این زندانیان فراری پیدا نشده است. همچنین مشخص نیست آیا زندانبانان در اجرای نقشه فرار این زندانیان به آن‌ها کمک کرده اند یا خیر اما تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟