دستگیری 2 قاچاقچی مواد مخدر با 528 کیلو تریاک در تهران +عکس

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "عبدالوهاب حسنوند" رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه یکی از قاچاقچیان حرفه ای مواد مخدر با همکاری یکی از همدستانش قصد دارد مقادیری تریاک از قاچاقچیان مرز شرقی کشور تهیه و به تهران منتقل کند، بررسی موضوع در اختیار تیمی از ماموران پایگاه 7 پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی با بیان اینکه تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت، متهم قصد دارد قبل از انتقال مواد مخدر به شهر تهران محموله را به شهرستان "سیرجان" منتقل و در آن مکان مخفی کند، عنوان کرد: با تکمیل رصد های اطلاعاتی توسط ماموران پایگاه هفتم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و با اخذ نیابت قضائی تیمی از ماموران این پایگاه به استان کرمان اعزام شدند.

این مقام انتظامی ابراز داشت: با همکاری پلیس مبارزه با موادمخدر استان کرمان، مخفیگاه متهمان در شهرستان "سیرجان" شناسایی و به صورت نامحسوس تحت نظر قرار گرفت.

حسنوند ادامه داد: مراقبت های ویژه پلیسی ادامه داشت تا اینکه صبح روز گذشته در یک عملیات مشترک، متهمان در مخفیگاهشان دستگیر و در بازرسی از آن محل 528 کیلوگرم تریاک کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران خاطر نشان کرد: متهمان پس از دستگیری به مقر پلیس انتقال یافتند و با تکمیل تحقیقات پلیسی برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟