این شرور  گنبد کاووس را به هم ریخته بود

به گزارش رکنا،سرهنگ محمود علی فر فرمانده انتظامی گنبدکاووس گفت: در پی وقوع یک مورد تیراندازی و مجروحیت سه شهروند در گنبدکاووس تیم‌های ویژه از مأموران انتظامی و پلیس امنیت وارد عمل شدند.
او افزود: با حضور مأموران اهالی محل به آنان مراجعه و مدعی شدند، فردی شرور با هویت معلوم به درب منزل یکی از همسایگان مراجعه و اقدام به درگیری و تیراندازی با سلاح کرده، که در این درگیری مسلحانه شاکی و دو نفر از همسایگان مجروح و ضارب مسلح قبل از حضور ماموران از صحنه متواری می‌شود.

حمله مسلحانه فرد شرور در گنبدکاووس

سرهنگ علی فر گفت: با توجه به اینکه شرور متواری دارای چند مخفیگاه و پاتوق بوده به واسطه اقدامات اطلاعاتی، مخفیگاه اصلی متهم شناسایی و دستگیری ضارب در دستور کار ماموران پلیس امنیت گنبدکاووس قرار گرفت.
این مقام انتظامی گفت: ماموران در اقدامی غافلگیرانه شرور متواری را دستگیر و یک قبضه سلاح غیرمجاز از مخفیگاه متهم کشف کردند.

دستگیری مجرم فراری در گنبدکاووس

فرمانده انتظامی گنبدکاووس با بیان اینکه شرور سابقه‌دار دستگیر شده با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد افزود: پلیس قاطعانه با برهم‌زنندگان نظم و امنیت عمومی برخورد می‌کند و هرگز اجازه نخواهد داد افراد هنجارشکن و قانون گریز امنیت عمومی و آرامش جامعه و شهروندان را به مخاطره بیندازد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟