معروفترین قاچاقچی مواد و دارودسته اش بازداشت شدند / عملیات ویژه در سیستان و بلوچستان

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: جان بر کفان پلیس مبارزه با مواد مخدرسیستان و بلوچستان یکی از عناصر و سرشبکه های اصلی تهیه و توزیع مواد افیونی از مناطق مرزی جنوب شرق کشور به استان های مرکزی کشور را دستگیر کردند.

به گزارش رکنا ، سردار قنبری اظهار کرد: افسران زبده پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان طی چندین ماه تلاش و پیگیری های اطلاعاتی موفق به شناسایی یکی از عناصر و سر شبکه های اصلی قاچاق مواد افیونی از مناطق مرزی به عمق کشور شدند.

وی افزود: تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام اقدامات اطلاعاتی، مخفیگاه این قاچاقچی حرفه ای را در یکی از مناطق شهر دلگان شناسایی کردند.

غافلگیری قاچاقچی حرفه ای و همدستش در سیستان و بلوچستان

این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: پس از هماهنگی با مقام قضائی، روز گذشته در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه، این قاچاقچی حرفه ای و همدستش را دستگیر کردند.

سردار قنبری تصریح کرد: در این عملیات ضمن توقیف یک دستگاه پژو 405 در بازرسی از مخفیگاه این قاچاقچی 966 کیلو و 200 گرم تریاک و 35 کیلو و 800 گرم حشیش کشف کردند.

مجرم حرفه ای از سال 87 تحت تعقیب بود

وی اظهار داشت: جابجایی گسترده مواد افیونی، شرکت در چندین درگیری مسلحانه با جان برکفان نیروی انتظامی در استان سیستان و بلوچستان، هرمزگان و کرمان، حمل سلاح گرم و ایجاد رعب و وحشت در بین شهروندان از مهمترین سوابق این مجرم حرفه ای است که از سال 87 تحت تعقیب مقامات قضائی بوده است.

وی خاطر نشان کرد: تحقیقات برای دستگیری اعضای متواری این باند سازمان یافته قاچاق ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟