تفریح مرگبار برادران در رودخانه سیروان / جوان 30 ساله غرق شد

به گزارش رکنا، سالار محمدی شهردار سروآباد گفت: ساعت ۱۸ و ۲۰ دقیقه عصر خبری مبنی بر غرق شدن یک جوان ۳۰ ساله در رودخانه سیروان به آتش نشانی سروآباد رسید که بلافاصله هماهنگی لازم با غواصان مریوان برای حضور در محل و یافتن فرد غرق شده انجام گرفت.

اوافزود: عوامل آتش نشانی شهرداری سروآباد به همراه سیروان عبدالله زاده غواص ماهر آتش نشانی مریوان به محل حادثه اعزام شدند و بعد از سه ساعت تلاش علیرغم سرد بودن آب و عمق زیاد، جسد این فرد از آب بیرون آورده شد.

تفریح مرگبار برادران حادثه آفرید

محمدی یادآور شد: فرد فوت شده با هویت مشخص اهل میانه و ساکن مریوان بود که به همراه ۲ برادرش برای تفریح و شنا به رودخانه سیروان رفته بودند، ولی بدلیل آشنا نبودن به فنون شنا و عدم شناخت منطقه از لحاظ میزان عمق رودخانه غرق شده و تلاش برادران وی برای بیرون آوردن وی بی فایده بود.

شهردار سروآباد اضافه کرد: فوریت‌های اورژانس ۱۱۵ سروآباد در محل حضور یافته و احیای فرد غرق شده را انجام دادند، ولی باتوجه به گذشت سه ساعت از غرق شدن، این کار نتیجه‌ای نداشت.

او ضمن قدردانی از اکیپ اعزامی غواصان مریوان برای یافتن این جسد گفت: جوانان برای شنا کردن از رفتن به رودخانه سیروان خوداری کنند، چون این رودخانه بسیاری از قسمت‌های آن عمیق بوده و احتمال غرق شدن زیاد است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟