فیلم کلاهبرداری عجیب در بازار آهن تهران + عکس
حجم ویدیو: 19.63M | مدت زمان ویدیو: 00:02:42

به گزارش رکنا ، خودروهای حمل آهن همه شبیه هم هستند و به راحتی پلاک آنها در می آید و کلاهبرداران آن را عوض می کنند. آهن با وزن های متفاوت 5 تنی ، 6 تنی و یا 10 تنی با این ماشین ها حمل می شود که در ادامه به راحتی به ماشین مشابه آن با وزن کمتر 1/5 تا 2 تن پایین تر پلاک ماشین جل به جا می شود و آن را سر ساختمان می برند.

دادستان باید برخورد جدی با متخلفان بازار آهن کند

تقاضا از دادستان این است که با جدیت بیشتری به این موضوع ورود کند و حتما این افراد سوجو در بازار آهن را بازداشت کند. به راحتی 3 پیچ به کار رفته در پلاک ها با یک خودکار معمولی باز می شود و آنها جا به جا می شوند و می روند روی خودروی دیگر. فردی از اهالی محل شادآباد در پاسخ به اینکه آیا بدون اطلاع مغازه های آهن فروشی این اقدام را سودجویان آهن انجام می دادند؟ گفت : یا برای خودشان است و یا باید پلیس راهور آنها را بخواباند.

فاکتورهای کوچه بازاری در بازار آهن

فاکتورهای به اصطلاح کوچه بازاری معضل دیگر در بازار آهن است چون می توان صد تا هزار تا از این فاکتورها را بدون هیچ اسم و آدرسی تهیه کرد در حالی که ممنوع است.

فردی دیگر اظهار کرد : هر واحد صنفی موظف است با اتحادیه خودش هماهنگ شود و پیشنهاد ما این است که همه واحدهای صنفی در شادآباد باید فاکتورهای یکسان داشته باشند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟