به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "یوسف داور جمال" رئیس بازرسی پلیس راهور پایتخت گفت ساعت 15:00 روز گذشته نهم تیرماه ستوانیکم "محمد حسن کریمی نسب" یکی از ماموران تیم های گشتی منطقه 7 پلیس راهور حین انجام ماموریت و کنترل تردد و روان سازی جریان ترافیک و تسهیل عبور و مرور در حوالی خیابان قنبرزاده در حال گشت زنی بود که متوجه پارک دوبل یک دستگاه سواری ال نود در خیابان می شود و برای بررسی موضوع و ثبت تخلف به خودرو نزدیک می شود.

رئیس بازرسی پلیس راهور تهران ادامه داد: مامور پلیس راهور به محض نزیک شدن بر خودرو متوجه می شود یک قطعه کیف پول بر روی صندوق عقب خودرو قرار دارد و فردی داخل خودرو نبوده و خودرو نیز درهایش قفل است.

وی گفت: در بررسی های اولیه شناسایی مالک کیف نتیجه نداشت و متصدیان کسبه محل نیز اطلاعی از مفقودی کیف نداشتند که سروان کریمی برای شناسایی مالک کیف با رئیس منطقه 7 پلیس راهور تماس و موضوع را در جریان قرار می دهد.

داور جمال بیان داشت: با حضور ماموران کلانتری 104 عباس آباد محتویات داخل کیف برای کشف مالک آن بررسی که مشخص شد کیف حاوی ، دو قطعه طلا به ارزش 150 میلیون ریال، یک برگ چک سفید امضا و یک برگ چک 500 میلیون ریالی حامل و مبلغ 20 میلیون ریال می باشد.

رئیس بازرسی پلیس راهور ابراز داشت: در بررسی های تکمیلی توسط ماموران اعزامی شماره تلفن مالک کیف در داخل کیف کشف و درتماس تلفنی با مالک آن از وی دعوت می شود تا به کلانتری 104 عباس آباد مراجعه و اموال خود را تحویل بگیرد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه با حضور مالک کیف طی صورتجلسه ای کیف و محتویان داخل آن به وی تحویل شد، اضافه کرد: نشاط و خوشحالی مالک کیف به اندازه ای بود که اشک در چشمانش حلقه زده و همکار ما را در آغوش گرفت و از وی تشکر می کرد.

رئیس بازرسی پلیس راهور ابراز داشت: ما نیز به سهم خود از این همکار وظیفه شناس و با وجدان تقدیر و تشکر کرده و قرار است در مراسمی خاص از ایشان به صورت ویژه تقدیر و قدر دانی شود.

داور جمال از همشهریان خواست: اقدامات خوب پلیس را به سامانه 197 اطلاع دهند تا بتوانیم برای اثر بخش شدن این تماس ها از همکاران در حوزه های مختلف تقدیر کنیم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟