آتش سوزی هولناک در یک مغازه / زن همدانی در یک قدمی مردن بود

به گزارش رکنا، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی همدان گفت: به خاطر آتش‌سوزی یک باب مغازه فروش مواد غذایی در راسته حسین‌خانی همدان، ۸۰ درصد مواد در آتش سوخت.

اطفاء حریق یک باب مغازه در بازار همدان/ ۸۰ درصد مواد سوخت

محمدرضا بیاناتی امروز با اشاره به آتش‌سوزی در مغازه‌ای واقع در راسته حسین‌خانی بازار همدان اظهار کرد: این مغازه انبار مواد غذایی و خوراکی از قبیل چیپس و پفک و... بود.

وی با بیان اینکه ساعت ۹ و یک دقیقه با سازمان آتش‌نشانی تماس گرفته شده بود اما گفتند خودشان اطفا را انجام داده‌اند افزود: مجدد طی تماس با مرکز ۱۲۵ اعلام شد که اطفاء حریق انجام نشده و همکاران ما ساعت ۹ و ۵ دقیقه خود را به محل رسانده و عملیات اطفاء را انجام دادند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری همدان ادامه داد: با توجه به اینکه این مغازه دارای مواد غذایی سریع‌الاشتعال بود، حدود ۸۰ درصد مواد داخل مغازه در آتش سوخته است.

وی بیان کرد: دلیل آتش‌سوزی نیز اجاق گاز کوچکی بود که برای گرم کردن آب و غذا از ان استفاده می‌شده که به علت حرارت بالای آن کارتن‌های کنار آن و مواد سریع‌الاشتعال دچار حریق شده است.

وی خاطرنشان کرد: طبقه فوقانی این مغازه نیز مسکونی بود و خانم مسنی در آن زندگی می‌کند که قبل از دودزدگی همکاران ما او را از محل خارج کرده‌اند.

بیاناتی به میزان خسارت اشاره نکرد و گفت: حدود ۸۰ درصد مواد داخل مغازه سوخته است اما ساختمان قدیمی نیست که به لحاظ میراث فرهنگی مشکلی پیش بیاید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟