علت تصادف اتوبوس ایران خودرو در نیشابور مشخص شد

به گزارش رکنا، سرهنگ هادی امیدوار در تشریح این سانحه گفت: حادثه تصادف اتوبوس سرویس کارکنان ایران خودرو نیشابور با کامیون، به واژگونی اتوبوس در کیلومتر ۱۰ جاده نیشابور به مشهد منجر شد که در این حادثه، اتوبوس ایران خودرو به‌علت عدم توجه به جلو باعث بروز این حادثه بوده و مقصر است.

توضیحات شرکت ایران خودرو خراسان در پی حادثه دیشب

نوپوش، مدیر واحد خبر روابط عمومی شرکت ایران خودرو خراسان، با اعلام آخرین وضعیت مصدومان حادثه دیشب گفت: باوجود اعلام پلیس مبنی بر تقصیر راننده اتوبوس حامل همکاران ما در تصادف شب گذشته، تاکنون موفق به گفتگو با این نهاد انتظامی نشده‌ایم و منتظر اعلام گزارش آنان هستیم.

وی به وضعیت همکاران مصدوم این شرکت اشاره کرد و ادامه داد: در حادثه شب گذشته یکی از کارکنان شرکت‌های همکار ایران خودرو که وظیفه جابه‌جایی آنان برعهده اداره نقلیه ماست، فوت کرده است و و ۳۱ نفر از همکارانمان نیز مصدوم شده‌اند.

وی تصریح کرد: خوشبختانه ۱۴ نفر در بیمارستان حکیم نیشابور به‌صورت سرپایی مداوا شدند و حال عمومی آنان خوب است. ۱۷ نفر دیگر در بیمارستان ۲۲ بهمن نیشابور بستری و تحت درمان‌اند که حال راننده این اتوبوس وخیم گزارش شده است.

نوپوش کارگران آسیب‌دیده دیشب را از همکاران سالن تولید این شرکت خودروسازی بیان کرد و گفت: بیشتر این همکاران، کارگران سالن تولید بودند که برای حضور در نوبت شب عازم کارخانه بودند. در شرایط کنونی، وظیفه شرکت ایران خودرو، ارائه تمام تعهدات بیمه‌ای و سلامت به این افراد خواهد بود تا مشکلی در زمان استراحت خود نداشته باشند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟