مرگ دردناک کارتن خواب جوان در پردیس

به گزارش رکنا ، رئیس اداره برق شهرستان پردیس گفت: متاسفانه بعد از ظهر امروز جوانی ۲۳ ساله در هنگام گرفتن برق غیر مجاز از تیرهای ۱۲ متری انقال برق فشار قوی در فاز ۵ پردیس بر اثر برق گرفتگی و سقوط از تیر برق جان خود را از دست داد.

علیرضا احمدوند رئیس اداره برق شهرستان پردیس در خصوص برق گرفتگی، سقوط و فوت یک جوان در فاز ۵ پردیس اظهار کرد: متأسفانه بعدازظهر امروز در ساعت ۱۳ و ۵۰ دقیقه گزارش سقوط یک جوان ۲۳ ساله را از تیر فشار قوی برق در فاز ۵ پردیس به واحدهای سیار واصل شد.

او به همراه چند کارتن خواب زندگی می کرد

وی ادامه داد: پس از حضور گشت‌های اداره برق متوجه شدیم این جوان اقدام به اتصال انشعاب غیرمجاز برق برای زیرگذری در آن محدوده کرده که در آن محل به همراه چند نفر دیگر از کارتن‌خواب‌ها زندگی می‌کردند.

اقدام غیرمجاز برای اتصال برق کرده بود

رئیس اداره برق شهرستان پردیس تأکید کرد: متأسفانه بر اثر بی‌اطلاعی متوفی از فشار قوی بودن این تیرهای برق برای اتصال غیرمجاز برق اقدام کرده که فشار حاصله برق گرفتگی وارد بدن وی و از پای سمت چپ وی خارج شده و در ادامه از ارتفاع ۱۲ متری به زمین سقوط می‌کند.

مشخصاتی از متوفی در دست نیست

احمد‌وند با اشاره به اینکه پس از حضور اورژانس شهرستان و در حین انتقال وی به بیمارستان در مسیر انتقال جان خود را از دست داد، بیان کرد: متأسفانه مشخصات متوفی را در اختیار نداریم اما وی به همراه چند نفر از کارتن خواب‌ها در زیرگذری که در فاز ۵ پردیس وجود دارد زندگی می کردند که تحقیقات پلیس در این خصوص ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟