کاسبی میلیاردی جوان 20 ساله تهرانی با رمالی! + فیلم

به گزارش رکنا ، شبکه کلاهبرداری جوان 20 ساله در فضای مجازی کشف شد. این در حالی است که بار‌ها تاکید شده است دعا نویسی و رمالی مشکل کسی را حل نمی‌کند، ولی هنوز این افراد مشتریان خاص خود را دارند!

در گفتگو با متهم اصلی این پرونده او گفت که ادمین گروه خودش بوده و نزدیک به یک میلیون فالوئر در اینستاگرام داشته است. ماموران پلیس از طریق رصد وسایلی که از فرودگاه کشور به نقاط مختلف ارسال می شد توانستند یک شبکه کلاهبرداری در فضای مجازی را شناسایی کنند که بالغ بر یک میلیارد تومان در حساب آنها موجودی بود.

مشتری ها مجازی بودند

متهم در پاسخ به اینکه چطور با سن کمش مردم اعم از زن و مرد به او اعتماد می کردند گفت که مشتری حضوری نداشته و اغلب به شکل مجازی ثبت سفارش می کردند.

یک متهم دیگر در این پرونده اظهار کرد که مشتری های او از همه قشر بودند ؛ از مردم عادی گرفته تا باسواد. درباره تعداد متقاضیان هم آنها گفتند که تعداد خاصی نبود و بعضی وقت ها 2،3 نفر بودند و گاهی هم به 20 نفر در روز می رسید. او گفت : مثلا زعفران که مصرف می کردند را از ما می خواستند که بخریم و بعد مبلغی به عنوان شیرینی به ما می دادند.

توصیه یک رمال به گره گشایی افرادی که به او دل خوش کردند

یک دعانویس کلاهبردار گفت :  در تمام سایت ها و کانال ها و هر منبعی که ادعای رمالی و دعانویسی می کند کلاهبرداری است. چیزی به اسم انگشتر موکل دار وجود ندارد. مردم هوشیار باشند تا بیشتر از این فریب این موارد دعانویسی و بخت گشایی را نخورند.

توصیه پلیس به مردم

پلیس هم گفت که این اقلام دعانویسی واقعا مشکلی را حل نمی کند و ما بارها در این باره گفته ایم اما برخی از افراد اصلا توجهی به این هشدارهای پلیس نمی کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟