تصادف خونین بامدادی خودروها در اهواز / 3 تن راهی بیمارستان شدند

به گزارش رکنا، رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: شب گذشته دو حادثه در محور اهواز اندیمشک، یکی در کمربندی شیبان و دیگری در جاده پلیس راه قدیم اتفاق افتاد که سه مصدوم بر جای گذاشت.

ابراهیم قنبری اظهار کرد: شب گذشته ساعت ۲۰ و ۵۸ دقیقه و بامداد امروز دوم تیر ماه سال جاری، ساعت یک و ۴۱ دقیقه دو مورد تصادف در محور اهواز اندیمشک، یکی در جاده کمربندی شیبان و دیگری در نزدیکی پلیس راه قدیم اندیمشک اتفاق افتاد.

2 پژو و یک تیبا حادثه ساز شدند/ مصدوم شدن 3 جوان در جاده اهواز

او گفت: در تصادف اول که ساعت ۲۰ و ۵۸ دقیقه شب گذشته اتفاق افتاد، خودرو سواری پژو ۴۰۵ در اثر برخورد با خودرو تیبا موجب مصدوم شدن دو آقای تقریبا ۲۵ و ۲۸ ساله شد که توسط عوامل ۱۱۵ به بیمارستان منتقل شدند.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز افزود: آتش نشانان در مورد دوم که ساعت یک و ۴۱ دقیقه بامداد امروز اتفاق افتاد، از سه ایستگاه ۳۴، ۹۹ و ۵۵ به سمت محل حادثه رفتند که در این حادثه خودرو پژو ۴۰۵ به علت خروج از جاده اصلی و واژگونی، دچار آسیب شدیدی شده بود.

قنبری بیان کرد: آتش نشانان در این حادثه آقایی ۲۹ ساله که درون خودرو گیر افتاده بود را با استفاده از ابزار تخصصی، خارج کرده و سریعا تحویل عوامل ۱۱۵ دادند.

او اضافه کرد: محور اهواز اندیمشک، هم از جاده شیبان و هم از جاده پلیس راه قدیم، یکی از پر حادثه ترین محورهای شهر است که بیشتر تصادفات جاده ای در این محور منجر به خسارات جانی و مالی شدید می شود.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان ضمن اشاره به سرعت زیاد و خطرات آن رانندگی خاطرنشان کرد: هر ۱۰ کیلومتر بر ساعت کاهش سرعت در رانندگی، تا مقدار قابل توجهی ریسک و خطر حادثه در رانندگی را کاهش می دهد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟