پشت پرده کشته شدن یک جوان با شلیک پلیس در عسلویه

به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی شهرستان عسلویه درباره فوت یک جوان در عملیات تعقیب و گریز پلیس در این شهرستان توضیح داد.

سرهنگ پیمان فتاحی فرمانده انتظامی شهرستان عسلویه گفت: ماموران انتظامی این شهرستان دیروز متوجه خودرویی شدند که خلاف جهت حرکت بقیه خودروها با سرعت بالا در حرکت است. آنان به این خودرو مشکوک شدند و با هشدار و دستور ایست قصد توقف آن را داشتند اما راننده توجهی به هشدار ماموران نکرد و با افزایش سرعت خود ، قصد داشت با زیر گرفتن آنها اقدام به فرار کند.

توضیح پلیس عسلویه درباره فوت یک جوان در عملیات تعقیب و گریز

او افزود: پس از طی مسافتی و بی توجهی راننده خودرو ، ماموران پلیس مجبور به استفاده از سلاح می شوند و در ابتدا با رعایت قانون به کارگیری سلاح اقدام به تیراندازی هوایی می‌کنند، ولی باز راننده خودرو توجهی به هشدار پلیس نمی‌کند، در این مرحله ماموران پلیس به قصد شلیک به لاستیک و توقف خودرو تیراندازی می‌کنند اما گلوله کمانه کرده و به راننده خودرو برخورد می‌کند و باعث فوت او می شود.

فرمانده انتظامی شهرستان عسلویه بیان کرد: راننده فوت شده فردی سابقه دار بوده و در سال گذشته نیز موادمخدر از او کشف شده بود.

فتاحی تاکید کرد: به منظور روشن شدن ابعاد مختلف این حادثه، تا وصول دستور قضایی، کارشناسان مربوط موضوع را بررسی می‌کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟