آتش سوزی شب گذشته تجریش را بهم ریخت + عکس و فیلم
حجم ویدیو: 2.26M | مدت زمان ویدیو: 00:00:18

آتش سوزی در انبار زغال

به گزارش رکنا ، جلال ملکی سخنگوی آتش‌نشانی درباره این حادثه گفت: ساعت ٢١:٢۶ جمعه‌شب یک مورد آتش‌سوزی واقع در میدان تجریش - کوچه زغالی‌ها - به سامانه ١٢۵ سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد.

آتش سوزی در انبار زغال م تجریش

وی با بیان اینکه بلافاصله دو ایستگاه به همراه تجهیزات پشتیبانی به محل اعزام شد، ادامه‌داد: محل حادثه یک ساختمان سه‌طبقه قدیمی‌ساز بود، در قسمت زیرزمین این ساختمان فضایی حدودا ۴٠ متری به انبار زغال اختصاص داده شده بود. این محل دچار حریق شده و شعله‌ها به طبقه بالاتر نیز سرایت کرده بود.

آتش به شیروانی هم سرایت کرد

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه ساختمان قدیمی‌ساز و سقف آن چوبی بود، آتش از طریق چوب و ستون‌ها به شیروانی نیز سرایت کرده بود.

ملکی تصریح کرد: ظاهر ساختمان مسکونی بود اما گفته می‌شد که طبقات بالاتر محل استراحت برخی از کارگران است که خوشبختانه در محل حضور نداشتند.

آتش سوز یدر میدان تجریش

وی با اشاره به اینکه حین رسیدن آتش‌نشانان به محل، حریق در حال گسترش به ساختمان سه طبقه مجاور بود، گفت: آتش‌نشانان بلافاصله عملیات را آغاز کردند و از گسترش حریق جلوگیری شد.

بافت قدیمی در شمال تهران هم وجود دارد

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی با بیان اینکه یکی از معضلات شهر تهران این است که تصور می‌شود بافت قدیمی فقط در مرکز شهر و محدوده بازار واقع شده، خاطرنشان کرد: در شمال تهران و تجریش نیز از محلات قدیمی شهر محسوب می‌شوند. متاسفانه با وجود اینکه برخی ساختمان‌ها بسیار قدیمی هستند، مالکان بدون انجام ایمن‌سازی با تغییر کاربری ریسک خطر آن‌ها را افزایش می‌دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آتش سوزی انبار زغال

آیا این خبر مفید بود؟