واژگونی مرگبار بلیزر در گیلان / 9 مصدوم روانه بیمارستان شدند

به گزارش رکنا: سیاوش غلامی از برخورد یک دستگاه خودروی سواری پراید با یک دستگاه موتور سیکلت در محور پونل به رودبارسرای بالا شهرستان رضوانشهر خبر داد و افزود: گزارش این حادثه در ساعت ۳:۴۵ دقیقه بامداد( پنجشنبه، ۲۹ خرداد) به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام شد.

سرپرست جمعیت هلال احمر گیلان گفت: پس از دریافت گزارش، یک تیم پنج نفره از نجاتگران جمعیت هلال احمر به همراه یک دستگاه آمبولانس جهت کمک به مصدومان به محل حادثه اعزام شد.

وی تصریح کرد: در این سانحه سرنشین موتور سیکلت مصدوم و پس از انجام اقداماتی همچون تثبیت، بستن کلار، بانداژ، پانسمان و اکسیژن تراپی توسط نیروهای هلال احمر به بیمارستان منتقل شد.

واژگونی مرگبار  بلیزر در گیلان با 3 کشته و 8 زخمی

غلامی در ادامه از انحراف یک دستگاه سواری بلیزر در محور توتکابن به بره سر خبر داد و گفت: در ساعت ۷:۳۱ روز پنجشنبه(۲۹ خرداد) از مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی اورژانس گزارش انحراف یک دستگاه سواری بلیزر در محور توتکابن به بره سر شهرستان رودبار به مرکز کنترل عملیات جمعیت هلال احمر استان گیلان اعلام شد.

وی ضمن اشاره به اعزام عوامل امدادی به محل وقوع حادثه تصریح کرد: بلافاصله پس از دریافت گزارش، سه تیم امدادی متشکل از ۱۲ نجاتگر، سه نفر از پرسنل جمعیت به همراه ۲ دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد.

سرپرست جمعیت هلال احمر گیلان خاطرنشان کرد: متاسفانه سه نفر از سرنشینان خودرو پس از وقوع حادثه جان باختند و هشت نفر مصدوم شدند، که از این تعداد هفت نفر توسط اورژانس و یک نفر توسط عوامل امدادی جمعیت هلال احمر به مراکز درمانی منتقل شدند.

غلامی با اشاره به حفظ ایمنی در سفر یادآور شد: مردم و هم استانی های گرامی برای حفظ ایمنی و پیشگیری از بروز حوادث رانندگی همواره با سرعت مطمئن رانندگی کنند زیرا سرعت غیر مجاز یکی از عوامل اصلی ایجاد حوادث رانندگی و بروز تلفات جبران ناپذیر ناشی از آن است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟