دستگیری 4 آدم ربا در زاهدان / گروگان 32 ساله نجات یافت

به گزارش رکنا، سردار محمد قنبری اظهار داشت: دهم اردیبهشت ماه سال جاری، در پی ربایش جوانی ۳۲ ساله، در یکی از محلات شهرستان دلگان موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی در محل آدم ربایی و انجام تحقیقات میدانی از شاهدان عینی، مشخص شد که چند فرد مسلح ناشناس با سر و صورتی پوشیده به وسیله ۲ دستگاه سواری پژو ۴۰۵، با تهدید سلاح گرم، این جوان را سوار بر خودروی خود کرده و از محل متواری شده‌اند.

۴ آدم‌ربا در زاهدان دستگیر شدند / آزادسازی گروگان ۳۲ ساله

وی با اشاره به اینکه آدم‌ربایان طی تماس تلفنی با خانواده این جوان، درخواست مبلغ ۵۰ میلیارد ریال برای رهایی و آزادی او کرده بودند، گفت: سرانجام تیم رسیدگی‌کننده به پرونده در نتیجه تحقیقات علمی و تخصصی خود سرنخ‌هایی از آدم ربایان به دست آورده و مشخص شد که آنها به دلیل اختلافات مالی موجود این فرد را گروگان گرفته و سپس وی را به شهرستان زاهدان منتقل کرده‌اند.

وی بیان کرد: پس از یک ماه تلاش شبانه‌روزی پلیس، محل اختفای گروگان‌گیران در یکی از روستاهای حومه شهر زاهدان شناسایی و عصر روز گذشته پس از هماهنگی قضائی، تیم‌های عملیات ویژه پلیس آگاهی، با همکاری یگان تکاوری، طی یک عملیات ضربتی و منسجم، وارد مخفیگاه متهمان شده و ضمن آزادسازی گروگان، هر ۴ فرد گروگانگیر را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به توقیف یک دستگاه سواری پراید و ۲ دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ استفاده شده در این آدم ربایی، تصریح کرد: در بازرسی از محل اختفا اعضای این باند مخوف، ۶۱ کیلو گرم تریاک به همراه یک قبضه سلاح گرینف، یک قبضه سلاح کلاش و مقادیری قابل توجه مهمات جنگی کشف شد.

سردار قنبری در پایان با بیان اینکه فرد ربوده شده صحیح و سالم به آغوش خانواده خود بازگردانده شد، اظهار داشت: در این رابطه، پرونده تشکیل و متهمان برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟