لحظه حمله گرگدن خشمگین به رانندگان ! + فیلم
حجم ویدیو: 8.26M | مدت زمان ویدیو: 00:01:07

به گزارش رکنا، هند یکی از پرجمعیت‌ترین (دومین) و وسیع‌ترین کشور‌های جهان (هفتمین) به شمار می‌رود. این کشور بیست و نه ایالتی دارای تنوع زیستی فراوان است که گونه‌های گیاهی و جانوری زیادی را در خود جای داده است، از مار‌های زهردار کشنده کبرا و شاه کبرا و حیوانات غول پیکری مانند فیل و گرگدن گرفته تا انواع گیاهان دارویی.

اما به تازگی انتشار دوباره یک ویدئوی قدیمی در فضای مجازی مورد توجه کاربران قرار گرفته است. این ویدئو حمله یک گرگدن به تعدادی از رانندگان در یکی از جاده‌های ایالت آسام هند واقع در شمال شرقی این کشور را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو در حالی که این حیوان غول پیکر در جاده می‌دود به رانندگانی که از مقابل در حرکت هستند یورش برده و به آن‌ها حمله ور می‌شود.

حمله گرگدن به راننده های هندی

در این ویدئو در حالی که دو راننده موفق می‌شوند به راه خود ادامه دهند، اما سه راننده دیگر مجبور به دور زدن شده و با خودرو فرار می‌کنند. در ابتدای این ویدئو و در یکی از صحنه‌ها چیزی نمانده بود که این حیوان با حمله ور شدن به یک خودروی سفید رنگ آن را به داخل رودخانه پرتاب کند.

این ویدئو توسط یکی از کاربران فعال هندوستانی در توئیتر بار دیگر به اشتراک گذاشته شد. او در توصیف جالبی برای این ویدئو نوشت: «این سرزمین من است. من قبل از اینکه آدم‌ها به اینجا برسند، در اینجا زندگی می‌کردم.»

واکنش کاربران به انتشار ویدیو

گفتنی است؛ این ویدئو که در تاریخ ۱۱ ژوئن به اشتراک گذاشته شد تاکنون بیش از ۱۶ هزار بیننده داشته و بیش از ۲۳۰۰ بار نیز بازنشر شده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟