سرنح هایی از پرونده جنایت شکرناب آبیک به دست آمد

به گزارش رکنا ، دادستان آبیک گفت: تحقیقات به صورت فنی در حال پیگیری است و از طریق استان یک تیمی تشکیل شده تا این موضوع را بررسی کنند تا نتیجه کالبدشکافی و سم شناسی پزشکی قانونی اعلام شود.

سعید احمدزاده درباره جنایت رخ داده در یکی از روستاهای آبیک اظهار کرد: صبح روز گذشته چند نفر از اهالی روستای شکرناب، بخش مرکزی آبیک با پلیس 110 تماس گرفته و یک فقره آتش سوزی در یک خانه روستایی را گزارش می‌دهند.

وی افزود: باتوجه به اینکه مراحل اولیه آتش سوزی بوده، نیروهای آتشنشانی در محل حادثه حضور یافته و حریق را بلافاصله اطفاء می‌کنند که خسارت و صدماتی هم ناشی از آتش سوزی ایجاد نشده بود.

دادستان آبیک ادامه داد: در این خانه، سه جسد کشف شد که به لحاظ صدمات و خون ریزی‌هایی که بر روی بدن و سر متوفیان وجود داشت نیز موضوع مشکوک به جنایت بود و بلافاصله کارآگاهان پلیس آگاهی و بازپرس جنایی شهرستان و پزشکی قانونی سر صحنه حاضر شدند.

احمدزاده بیان کرد: موضوع به طور کامل از طریق عکس‌برداری، اثربرداری و تحقیقات محلی بررسی شد و تحقیقات به صورت فنی در حال پیگیری است و از طریق استان یک تیمی تشکیل شده تا این موضوع را بررسی کنند تا نتیجه کالبدشکافی و سم شناسی پزشکی قانونی اعلام شود.

اجساد تحت بررسی کالبدشکافی است

این مقام مسئول ابراز کرد: نتیجه قطعی را پس از نتایج به دست آمده می‌توانیم اعلام کنیم اما تحقیقات به طور جدی در حال انجام است چراکه احتمال وقوع جنایت می‌دهیم و درصدد هستیم تا متهمان احتمالی را دستگیر و به موضوع رسیدگی کنیم.

وی خاطرنشان کرد: دو نفر از این اجساد برادر بودند و یک نفر هم کارگر یکی از برادرها بود؛ این بردارها در منزل پدری که یک خانه روستایی بود حضور داشتند و اصالتا متعلق به همین روستا هستند اما تحقیقات حاکی از این است که ساکن روستا نبودند و یکی از برادران ساکن تهران و دیگری ساکن زیباشهر بوده است.

دادستان آبیک ادامه داد: اما کارگر ساکن همان روستا بود که به امورات دامداری یکی دیگر از برادران این دو نفر رسیدگی می‌کرد؛ به هر حال سرنخ‌هایی وجود دارد که در دست بررسی است تا بتوانیم به نتیجه اصلی برسیم.

یکی ، 2 ماه بررسی پرونده طول می کشد

احمدزاده یادآور شد: کالبد شکافی باید در استان انجام شود و اجساد هم اعزام شدند که کالبدشکافی در حال انجام است؛ اما نتیجه اصلی و بحث سم شناسی باید برای به آزمایشگاه‌های تخصصی پزشکی قانونی ارسال شود و حدودا یکی دو ماه به طول می‌انجامد.

این مقام مسئول در پایان تاکید کرد: تحقیقات از لحظه‌ای که اعلام و تشکیل پرونده شد نیز در حال انجام است و موضوع در تیم تخصصی که پلیس آگاهی استان تشکیل داده و طبق دستورات بازپرس، در دست پیگیری است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟