خداحافظی سوزناک فرزندان شهید الله کرم با پدرشان + فیلم
حجم ویدیو: 13.91M | مدت زمان ویدیو: 00:01:53

به گزارش رکنا ، فرمانده شهید مدافع حرم، جواد الله کرم چهار سال مفقودالاثر بود و حالا دو هفته است که پیکرش به کشور بازگشته است. خیل مشتاقان این شهید نام‌آور، با وجود محدودیت‌های بهداشتی در اجتماعات برای دقیقه‌ای دیدار با شهید راهی معراج شهدا شدند و تصاویر وداع با پیکر مطهر این شهید زینت بخش رسانه‌های کشور بود. اما در این میان تصاویر وداع دو فرزند خردسال این شهید با تابوت پدر از جمله لحظات جانسوز وداع بوده که برای اولین بار با پیکر پدر قهرمانشان مواجه می‌شدند. نماهنگی از ملاقات این فرزندان شهید با پیکر پدر در ادامه قابل مشاهده است:

مراسم تشییع پیکر مطهر فرمانده شهید، جواد الله‌کرم در روز چهارشنبه، 28 خرداد ماه 1399 همزمان با روز شهادت امام جعفر صادق(ع) و اقامه عزای آن حضرت برگزار می‌شود. این مراسم ساعت 9 صبح جنب داشنگاه هوایی شهید ستاری واقع در مهرآباد جنوبی برپا خواهد شد.

زندگینامه شهید جواد الله‌کرم

شهید مدافع حرم «جواد الله‌کرم» متولد دوم تیر ماه سال 1360 و اهل محله مهرآباد تهران بود. وی از مستشاران زبده نظامی و فرماندهان مقاومت بود که برای دفاع از حرم عمه سادات داوطلبانه به سوریه اعزام شد. او سه‌بار در سال‌های 93 و 94 در جریان جنگ سوریه مجروح شد. در جریان حمله نیروهای تکفیری به خان‌طومان در جنوب غرب حلب در زمان آتش‌بس در 19 اردیبهشت سال 95 به شهادت رسید. پیکر وی در منطقه ماند و در زمره شهدای جاویدالاثر قرار گرفت. پیکر مطهر شهید مدافع حرم" جواد الله‌کرم" پس از چهار سال مفقودی طی عملیات تفحص پیکر شهدای مدافع حرم در منطقه خان‌طومان کشف و هویتش شناسایی شد. این پیکر مطهر 10 خرداد ماه 1399سه روز پیش به کشور بازگشت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟