انفجار بزرگ در شیراز / همه وحشت زده شدند

به گزارش رکنا، شیراز محمد هادی قانع مدیر عامل سازمان آتش نشانی در این باره گفت: حدود ساعت ۱۷:۴۲ امروز حادثه انفجار و آتش‌سوزی انبار توزیع سیلندر گاز مایع در بلوار امیر کبیر به ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی شیراز اعلام شد.

وی در ادامه اظهار داشت: با اعلام این آتش سوزی ۴ دستگاه خودروی عملیاتی، تانکر آب رسان و ۲۰ آتش نشان به محل حادثه اعزام شدند و انفجارهای متعدد در محل حادثه موجب شده بود سلیندرهای گاز مایع به اطراف و حتی طرف مقابل پرتاب شود.

انبار سیلندرهای گاز در شیراز منفجر شد

وی اضافه کرد: با تلاش طاقت فرسای نیروهای عملیاتی و متخصص آتش نشانی در ابتدا جریان برق کارگاه بصورت کامل قطع گردید و آتش نشانان با استفاده از دستگاه تنفسی توانستند به کانون آتش دسترسی پیدا کنند و موفق به شعله زنی و مهار شعله‌های آتش در کوتاه‌ترین زمان ممکن شدند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شیراز بابیان اینکه این حادثه خوشبختانه تلفات جانی در پی نداشته است، تصریح کرد: متأسفانه به دنبال بروز آتش سوزی و انفجار عده کثیری از مردم در محل تجمع کردند که این تجمع باعث کند شدن روند امداد رسانی شده و در این گونه حوادث از مردم تقاضامندیم از هرگونه تجمع در محل خودداری کنندتا روند اطفای حریق و امداد رسانی با سرعت بیشتری انجام گردد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟