جنجال مرگ یک زن کپرنشین پس از تخریب کپر در کرمانشاه + فیلم و عکس
حجم ویدیو: 7.77M | مدت زمان ویدیو: 00:00:38

به گزارش رکنا، «غلامرضا شهبازی» مدیر اجراییات شهرداری کرمانشاه گفت : این اتفاق هفته گذشته در منطقه سه شهرداری کرمانشاه رخ داده است.

او گفت: ماموران اجراییات شهرداری کرمانشاه پس از دریافت حکم قضایی مبنی بر رفع تخلف از زمین خواران به محدوده انتهای شهرک کیانشهر در منطقه سه شهرداری کرمانشاه مراجعه کرده و در حین انجام ماموریت به یک کپر که در راستای زمین خواری ایجاد شده بود، برخورد کردند.

مدیر اجراییات شهرداری کرمانشاه با بیان اینکه این زن به ظاهر معتاد به همراه دختر و نوه اش در این کپر زندگی می‌کردند، گفت: این زن به اخطار مأموران برای خروج از کپر توجهی نکرد از این رو ماموران خانم کمپ ترک اعتیاد چشمه سفید در محل حاضر شدند و وی را که مقاومت می‌کرد به اردوگاه منتقل کردند.

شهبازی افزود: این فرد پس از انتقال به اردوگاه چشمه سفید دچار حالت تهوع شد و در نهایت پس از حضور پزشکان مرکز فوریت‌های پزشکی جان خود را از دست داد.

او با بیان اینکه این شخص به هیچ عنوان توسط ماموران شهرداری مورد ضرب و شتم قرار نگرفته است، گفت: دلایل وقوع این حادثه با کمک دستگاه قضایی در حال بررسی است.

مدیر اجراییات شهرداری کرمانشاه ادامه داد: در صورتی که دستگاه قضایی فردی یا افرادی را در فوت این زن مقصر تشخیص دهد، بدون هیچ کوتاهی برخورد‌های لازم انجام خواهد شد.

روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب کرمانشاه گفت: پس از بررسی دقیق در باره این حادثه اطلاع رسانی خواهد کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟