به گزارش رکنا،«پیمان صابریان» روز جمعه گفت:‌ در ساعات اولیه بامداد امروز حادثه واژگونی خودرو سواری ال ۹۰ جاده گلحصار شهر ری به سامانه ۱۱۵ اعلام و بلافاصله تکنسین های اورژانس تهران به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در این حادثه ۶ نفر از سرنشینان خودرو سواری از نواحی مختلف اندام ها دچار مصدومیت شدند که پس از انجام اقدامات اولیه درمانی همه مصدومان توسط تکنسین های اورژانس روانه بیمارستان شدند.

تصادف تریلی و کامیون نیز ۲ مصدوم داشت

رییس مرکز اورژانس تهران همچنین از تصادف تریلی و کامیون در جاده خاوران خبر داد و گفت: در این تصادف نیز ۲ نفر دچار مصدومیت شدند.

وی ادامه داد: در این حادثه یک دستگاه تریلی در مسیر شرق به غرب جاده خاوران بدلیل نقص فنی در کنار جاده متوقف بود که به یکباره یک دستگاه کامیون کمپرسی به شدت با قسمت عقب تریلی برخورد کرد.

صابریان خاطرنشان کرد: ۲ نفر از سرنشینان تریلی از نواحی مختلف اندام ها دچار مصدومیت شدند که پس از انجام اقدامات اولیه درمانی این مصدومان نیز روانه بیمارستان شدند.

وی علت این تصادفات را در دست بررسی کارشناسان پلیس راهور اعلام کرد و به شهروندان توصیه کرد در ساعات شب بدلیل تاریکی هوا با سرعت مطمئنه در جاده ها حرکت کنند.

AMFlhpBYEBF5

 برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟