تلاش نیروهای امدادی فایده ای نداشت / جسد مرد جوان آملی پیدا شد

به گزارش رکنا،  رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل گفت: این فرد ۳۶ ساله که از اهالی بخش بندپی شهرستان بابل بوده است و ظاهرا شغلش چوپانی بوده است.

جمشید نیکزاد با بیان اینکه فرد مذکور حدود ۱۵ روز پیش در جنگل های آمل مفقود شد افزود: پس از اعلام مفقودی به جمعیت هلال احمر شهرستان عملیات جستجو برای یافتن وی توسط افراد گروه های تجسس و اهالی منطقه آغاز شد که متاسفانه بدون نتیجه ماند.

وی افزود: پس از ادامه جستجو توسط خانواده و دوستان این شخص، عصر امروز اعلام شد که جسد این فرد در یک منطقه صعب‌العبور دیده شده است که بعد از اعزام نیروهای هلال احمر و نیروی انتظامی جسد مذکور از دره‌های صعب العبور جنگلی منتقل و تحویل آرامستان شد.

رئیس جمعیت هلال احمر آمل با بیان اینکه علت مرگ این شخص هنوز مشخص نیست گفت: جسد برای انجام مراحل شناسایی به پزشکی قانونی تحویل داده شده است.

شهرستان آمل از جمله مناطق استان مازندران می باشد که از مراتع و ییلاقات بلند ، هم جنگل های انبوه و هم منطقه جلگه‌ای برخوردار است.

ارتفاعات آمل از مهم ترین ییلاقات کوچ نشینان به خصوص دامداران است که با آغاز فصل بهار از مناطق مختلف از جمله شهرستان‌های همجوار و حتی استان های تهران و سمنان نیز کوچ نشینان را میزبانی می کند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟