دستگیری متهم سرقت شیرآلات ساختمانی وکشف کالای قاچاق در چناران

به گزارش رکنا، سرهنگ بهنام اویسی در تشریح این خبر گفت: مأموران کلانتری ۱۳ گلبهار حین گشت‌زنی‌های هدفمند در حوزه استحفاظی به فردی که در حال حمل کیسه‌ای مشکوک بود مظنون شدند و وی را به منظور بررسی بیش‌تر به کلانتری راهنمایی کردند.

وی تصریح کرد: ماموران انتظامی در بازرسی از کیسه همراه فرد مورد نظر تعدادی شیرآلات مسروقه ساختمانی را کشف کردند که متهم در بازجویی‌های به عمل آمده در مواجهه با ادله و مستندات پلیس به ۱۳ فقره سرقت شیرآلات ساختمانی و فروش آن به یک مال‌خر اعتراف کرد.

دستگیری سارقان حرفه ای در چناران

فرمانده انتظامی شهرستان چناران همچنین گفت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت چند واحد صنفی در خصوص کالای قاچاق در شهر چناران، پی‌گیری موضوع در دستور کار ماموران نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ اویسی افزود: ماموران انتظامی پس از انجام تحقیقات میدانی و اطمینان از صحت موضوع، ۴ واحد صنفی متخلف را در این زمینه شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی از این واحدها بازدید کردند.

ماموران نظارت بر اماکن عمومی در بازرسی از این مکان‌ها تعداد زیادی نوشابه غیرمجاز، سیگار قاچاق و تعداد قابل توجهی قرص و داروی فاقد مجوز توزیع به ارزش یک میلیارد و ۱۸۰ میلیون ریال را کشف کردند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟