معمای قتل راننده لیفتراک در بازار آهن تهران

 به‌گزارش رکنا، شامگاه شنبه از طریق مأموران کلانتری یافت آباد به قاضی ساسان غلامی، بازپرس جنایی تهران خبر رسید که مردی در بازار آهن تهران به قتل رسیده است.

پس از این تماس، قاضی جنایی به همراه تیم تجسس پلیس آگاهی تهران در محل حادثه حضور یافتند. جسد مقتول داخل اتاقکی در یک مغازه ضایعاتی بود. او مردی 40ساله بود که با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده و چند ساعتی از مرگش می‌گذشت.

مرد 40 ساله در بازار آهن تهران به قتل رسید

بررسی‌ها حکایت داشت مقتول راننده لیفتراک بوده است. لیفتراک نیز متعلق به صاحب مغازه‌ای بود که مقتول اغلب شب‌ها در آنجا می‌خوابید. در ادامه مشخص شد که چند کارگر با ورود به مغازه با جسد مقتول روبه‌رو شده‌اند.

یکی از آنها در تحقیقات گفت: با مقتول کار می‌کردیم اما روز حادثه هرچه منتظرش ماندیم نیامد. کارمان نیمه تمام مانده بود. هرچه به او زنگ می‌زدیم پاسخ نمی‌داد. نگران شدیم و به همراه کارگران دیگر به سمت مغازه که شب‌ها در آنجا می‌ماند حرکت کردیم.

وقتی وارد مغازه شدیم ناگهان در جایی که راننده لیفتراک استراحت می‌کرد با جسدش روبه‌رو شدیم و وحشت کردیم. پس از تحقیق از کارگران، قاضی دستور بازبینی تصاویر دوربین‌های مداربسته را داد.

با بررسی تصاویر مشخص شد که روز حادثه 2مردجوان وارد مغازه شده‌اند و دست به جنایت زده‌اند. با این سرنخ، قاضی جنایی دستور شناسایی 2‌قاتل را صادر کرد تا با بازداشت آنها معمای قتل راننده لیفتراک فاش شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟